🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Максимальный заряд. Как наполнить энергией профессиональную и личную жизнь. Том РатОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Максимальный заряд. Как наполнить энергией профессиональную и личную жизнь. Том Рат.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Максимальный заряд. Как наполнить энергией профессиональную и личную жизнь. Том Рат. Данная книга относиться к категории книг - Здоровье и правильное питание.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Як часто ми відчуваємо себе слабкими, млявими, нічого не бажають робити! Особливо після вихідних або свят. А професійну діяльність адже ніхто не відміняв! Рідні та близькі чекають уваги, а сил немає. Треба щось міняти!

Рекомендуємо читати онлайн безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) книгу Тома Рата — «Максимальний заряд. Як наповнити енергією професійну й особисте життя ».

Як можна повернути життєвий тонус і сили, тим самим повернути хороше самопочуття і позбутися від стресів? А бонусом отримати підвищену ефективність роботи і поліпшення взаємин з близькими людьми?

Отже, все просто. Щоб жити з драйвом і вогником, щоранку прокидатися бадьорим і щасливим всього-то потрібно … Втім, самі про все дізнаєтеся, якщо вирішите завантажити книгу «Максимальний заряд. Як наповнити енергією професійну й особисте життя »Тома Рата в форматах epub, fb2, txt, rtf.

Вам сподобається така мега супер-книга — одна з кращих у автора. Пояснює все просто, зрозуміло і по суті. У ній зібрані дослідження з медицини, психології, бізнесу та економіки. Все зводиться до того, що є всього лише три ключа, задіявши які можна круто змінити звичний уклад життя

Все ще не знаєте, як зарядити свої батарейки? «Максимальний заряд» вам в помощь!

«Разом нас повинно бути краще, ніж порізно» — ось фундаментальний посил будь-яких відносин. Коли ваша дружина поруч, ви повинні бути щасливішим, ніж без неї.

Просто бачачи телефон, я втрачаю концентрацію, навколишні втрачають в якості спілкування і всі ми втрачаємо в фортеці відносин.

Йдучи з дому, спробуйте брати з собою невеликі порції горіхів, фруктів або овочів. Таким чином, навіть якщо вам не трапиться нічого корисного,

Якщо таке співвідношення знайти складно, я намагаюся хоча б не їсти нічого, в чому білка в п’ять і більше разів менше, ніж вуглеводів. Для довідки: в більшості видів чіпсів і пластівців вуглеводів більше в десять разів.

txtfb2rtfepub .