🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Магнус Чейз и боги Асгарда. Книга 3. Корабль мертвецов. Рик РиорданОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Магнус Чейз и боги Асгарда. Книга 3. Корабль мертвецов. Рик Риордан.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Магнус Чейз и боги Асгарда. Книга 3. Корабль мертвецов. Рик Риордан. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Вже що тільки не випадало на долю славного ейнхеріев Магнуса Чейза. Але корабель з нігтів мерців — це щось зовсім з ряду геть! І все ж саме його потрібно відшукати Магнусу і його друзям, щоб раз і назавжди покінчити з підступними планами Локі, бога обману, що мріє лише про одне — почати Рагнарок. Щоб дістатися до Нагльфар, судна, що кишить мерцями, друзям доведеться зіткнутися з такими випробуваннями, які і в кошмарі не насниться.

І якби йшлося тільки про вбивць-велетнів і тягне на дно моря водяних конях! На цей раз кожному з друзів доведеться зіткнутися зі своїми самими таємними страхами … Чого ж їм буде коштувати порятунок Дев’яти Світів?

— Спробуй ще раз, — сказав Персі Джексон. — Тільки на цей раз не так смертельно.

Але, на жаль, я — один з ейнхеріев, безсмертних воїнів бога Одіна.

На вигляд він хлопець як хлопець — помаранчева футболка, джинси, білі шкіряні кросівки «Рібок», які пам’ятають кращі часи.

Можливо, якраз ось з такої висоти. Ти повинен навчитися, як розбитися, не потонути і виринути в повній бойовій готовності.

txtfb2rtfepub .