🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Магия. Ронда БернОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Магия. Ронда Берн.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Магия. Ронда Берн. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная эзотерическая и религиозная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Розповіді-мотиватори корисні абсолютно всім, незалежно від віку, професії і уподобань людини. Кожне таке видання дарує людям радість і надію на те, що незабаром чорна смуга закінчиться і їх життя знову набуде колишні яскраві фарби і позитивні емоції.

Одне з таких видань — книга «Магія», написана відомою письменницею Рондо Берн. Автор, раніше відома як авторка кількох популярних сценаріїв, розкрила в собі новий талант — дарувати людям щастя і допомагати в боротьбі з поганим настроєм. І, варто сказати, цим вона вже встигла здобути популярність в багатомільйонної аудиторії з різних куточків планети.

Розповідь «Магія» містить в собі кілька порад. Перший з них — «Відчуваю і думки в позитивному ключі». Цим автор книги хоче сказати, що гарний настрій і душевний спокій досягається тільки позитивними думками. Не важливо, що твориться у читача на роботі, не важливо, яка погода за вікном — незабаром все зміниться і на зміну поганому настрою прийдуть нові яскраві емоції.

Друга порада — «Вір в свої цілі і ти їх досягнеш!». У кожного з нас є мрія, і, щоб вона збулася, потрібно наполегливо йти до неї, робити все, що буде потрібно для цього. Просто мріючи домогтися висот людині не вдасться. Про це автор книги впевнено говорить, виходячи зі свого особистого життєвого досвіду.

Третя порада — «Повір у себе» .Цим письменниця хоче сказати, що тільки щира віра в самого себе допоможе людині стати тим, ким він себе бачить. І зовсім неважливо, що думають і говорять недоброзичливці. Головне — мислити позитивно і бути впевненим в тому, що ти зможеш все.

У виданні є ще багато практичних порад. Яких саме — дізнаєтеся, прочитавши розповідь на нашому порталі.

У нас ви зможете скачати «Магія» Ронди Берн у вигляді файлів з розширенням txt, fb2, rtf або epub абсолютно безкоштовно. На нашому сайті ви також можете читати онлайн мотивирующее видання в будь-який зручний для вас час без реєстрації.

Коли встаєш вранці, принесеш подяку за ранковий світло, за своє життя і силу. Подякуй за свою їжу і за радість життя. Якщо не бачиш причин подяки, ти сам в цьому винен. (Текумзе, 1768-1813)

Подяка примножує, а скарги — позбавляють і того, що є. Це золоте правило стосується всіх сторін вашого життя: здоров’я, роботи, відносин, фінансів. Чим подяки ви за ті гроші, які у вас зараз є, навіть якщо їх зовсім небагато, тим багатшими ви станете. І навпаки: скаржачись з приводу нестачі грошей, ви стаєте ще біднішими.

Щоб отримати, спочатку потрібно віддати.

щоб притягнути бажане в своє життя, ви повинні заздалегідь відчути себе так, немов уже отримали бажане. І найпростіший спосіб відчути себе так — почати дякувати, як ніби у вас все це вже є.

txtfb2rtfepub .