🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Лунный свет. Дженнифер Ли АрментроутОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Лунный свет. Дженнифер Ли Арментроут.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Лунный свет. Дженнифер Ли Арментроут. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные любовные романы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Джулія Хьюз завжди була обережною, але отримавши від долі нищівного удару, вирішила повністю змінити своє життя. Джулія, ніколи не скоювала необдуманих вчинків, проводить ніч з незнайомцем з бару, адже на наступний день вона переїжджає в інший штат, де її чекає нова робота у таємничого наймача. Так дівчина опиняється в особняку братів де Вінсент і з подивом дізнається в одному з господарів — Люциану де Вінсенте — свого нічного гостя. За братами давно і міцно закріпилася погана слава, тому Джулія переконана, що їй варто триматися подалі від наймолодшого з них. Але, схоже. Люциан вже звернув на неї свою увагу. Турбота Джулії про його сестрі чіпає чоловіка, і він готовий піти на все заради дівчини і відкритися їй. Ось тільки деяким секретам краще залишатися похованими … Кажуть, що чоловіки де Вінсент закохуються раз і назавжди, а ще — що їх любов руйнує. Чи вистачить у Джулії сміливості перевірити ці твердження на собі? ..

txtfb2rtfepub .