🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Лабутены для Золушки. Алиса КвинОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Лабутены для Золушки. Алиса Квин.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Лабутены для Золушки. Алиса Квин. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Про творчий потенціал письменниці Аліси Квін протягом декількох останніх років говорять не тільки фанати її таланту, а й багато літературні критики. Автор встигла видати кілька творів, більшість з яких ставали бестселерами і привертали увагу любителів лірики і драми. На нашому порталі ви зможете скачати «ЛаБут для Попелюшки» Аліси Квін — одне з найвідоміших творів публіцистка, вибравши для цього будь-який відповідний формат: rtf, txt, fb2 або epub.

У центрі сюжету книги — дівчина з провінційного містечка Анжеліка Золевская. Після закінчення місцевої школи вона відправляється в Москву, де планує продовжити навчання. Там вона встигає познайомитися з Наталкою — та бере її під опіку і обіцяє навчити всім тонкощам життя в столиці.

Незабаром героїня книги «ЛаБут для Попелюшки» знайомиться з симпатичним хлопцем — Вадимом ферзевому. Вона йому також сподобалася, але розставити все на свої місця повинен студентський бал. Там про себе заявить головний красень університету Діма, який теж нерівно дихає до Анжеліки.

Дізнавшись про це любовний трикутник, Наташа береться готувати героїню книги до майбутнього торжества. Все йде чудово, але в найнесподіваніший момент Анжеліка стає свідком розмови між Вадимом і Дімою. Виявляється, у Вадима вже є наречена.

Що чекає героїню роману «ЛаБут для Попелюшки»? Чи зможе вона змиритися з черговим брехнею і пробачити Вадима? Про це ви зможете дізнатися, почавши читати онлайн повість безкоштовно і без реєстрації.

Все почалося з того, що подруга, назвавши себе феєю-хресної, одягнула дівчину на студентський бал і дала напрокат дорогі туфлі

Зрозуміти б ще — що за інтриги навколо неї плетуться, і кому все це треба?

Єдине, що прийшло їй на розум в даній ситуації — це з радісним вереском кинутися йому на шию, що дівчина тут же і виконала.

Чого тоді руки розпустив? — від ворожого тони дівчата хлопець остаточно зніяковів.

txtfb2rtfepub .