🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Лабиринт призраков. Карлос Руис СафонОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Лабиринт призраков. Карлос Руис Сафон.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Лабиринт призраков. Карлос Руис Сафон. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Перед вами завершальна книга культового циклу Карлоса Руїса Сафона «Кладовище забутих книг».

«Лабіринт привидів» відкриває всі таємниці, нерозкриті у всіх трьох попередніх частинах. Захоплюючий детектив з нотками містики. Подорож по похмурою Барселоні вам точно сподобається. Це зовсім не те місто, яким ви його собі уявляли.

Головна героїня — Алісія Гріс. Вона хоч і не є членом сімейства Семпер, але з якоїсь причини колись отримала доступ до загадкового Кладовищу Забутих Книг …

Рекомендуємо читати онлайн без реєстрації майже 900 сторінок добірного філософського тексту від відомого сучасного письменника, органічно поєднує в собі захоплюючі розслідування, літри крові, випущені назовні нутрощі, трохи бойовика і містики.

Ви можете завантажити «Лабіринт привидів» Карлоса Руїса Сафона в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно. Сюжет такий. Леандро — начальник якоїсь секретної урядової служби. Він займається вирішенням різного роду проблем, які не хочуть розголошувати. В черговий раз поліція звертається до нього за допомогою. Зі свого особняка зникає міністр культури Іспанії. Наче в повітрі розчинився. А між тим, особистість ця одіозна, багато знає, і якщо хтось його розмови, то голови полетять у багатьох можновладців. Розшук зниклого доручають Алісії і капітану Варгасу.

Сюжет в книзі «Лабіринт привидів» закручується, несе читача шаленим темпом, по шляху розкриваючи старі таємниці, втягує у вир подій. Діючі персонажі жадають помсти. У кожного свій мотив. Ненависного міністра багато хто хотів би бачити мертвим …

Бенкетуючі на кістках убитих і закатованих, свого часу вони відняли у неугодних їм все, включаючи те, про що страшно навіть говорити. З того світла лунають стогони, що вимагають відплати і справедливості, але ось тільки …

Вам сподобається фінал!

Слідом, само собою, як це часто відбувається уві сні, прийшло усвідомлення, що я сам винен в спіткало мене безпам’ятстві.

Я не заслуговував пам’ятати мати, бо не зумів помститися за неї.

Кожен новий крок давався з великими труднощами, ніж попередній.

Бризки води з фонтану Каналетас виблискували в розрідженому просторі подібно намиста з кришталевих сліз.

txtfb2rtfepub .