🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Квадратное время. Павел ДмитриевОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Квадратное время. Павел Дмитриев.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Квадратное время. Павел Дмитриев. Данная книга относиться к категории книг - Историческая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Пропонуємо скачати «Квадратне час» Павла Дмитрієва — першу частину однойменної серії захоплюючих творів, що описують складну долю скромного студента. Для доступу до завантажувальним матеріалами, досить вибрати будь-який відповідний формат: rtf, epub, txt або fb2.

Події, описані в книзі відомого письменника Павла Дмитрієва, відбуваються в 1926 році. Головний герой — звичайний хлопець, якому належить пройти небезпечні випробування і довести всьому світові, що він — людина, здатна змінити історію своєї рідної країни.

Як і інші діти, юнак закінчив школу і вступив на навчання до престижного ВНЗ. Але на цьому етапі життя героя повісті «Квадратне час» кардинально змінюється. Він стає учасником смертельно небезпечних погонь і сутичок з численними ворогами, зустрічається з лідерами і представниками «вершків суспільства» з різних країн світу, зав’язує романи з привабливими дівчатами, спраглими стати його супутницями.

Герою книги «Квадратне час» належить побувати в різних куточках світу: в Німеччині, Фінляндії, Туреччини, Стамбулі, Україна. Але всюди, де б він не був, його душа буде сумувати за рідною Росії.

Як справжній патріот своєї країни, герой книги вирішить служити рідній державі. Мотаючись між Москвою і Ленінградом, хлопець заведе корисні знайомства і зрозуміє, як змінити долю Росії.

Юнак готовий присвятити важливій справі все своє життя. Але чи оцінять його старання інші жителі? Щоб дізнатися про це, почніть читати онлайн цікавий твір безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .