🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Куриный бульон для души. 101 лучшая история. Джек Кэнфилд, Марк Виктор Хансен, Эми НьюмаркОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Куриный бульон для души. 101 лучшая история. Джек Кэнфилд, Марк Виктор Хансен, Эми Ньюмарк.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Куриный бульон для души. 101 лучшая история. Джек Кэнфилд, Марк Виктор Хансен, Эми Ньюмарк. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Складно однозначно відповісти, що для всіх людей означає щастя. Для кожного воно своє: велике або маленьке, заповітне або несподіване. Але кожен точно знає, що щастя десь є, потрібно тільки трохи почекати і зробити все можливе, щоб воно тебе найшло.

Є книги, які надихають одним лише назвою, і однією з них є «101 найкраща історія», яку написали Джек Кенфілд, Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк. Це зібрання невеликих оповідань, які діють на нашу душу, як курячий бульйон, який ми п’ємо, коли хворіємо.

Поранити душу можуть не тільки якісь серйозні події, а й банальні невдачі на роботі або в особистому житті, комплекси і банальна невпевненість у власних силах. У цій же книзі ви прочитаєте настільки мотивуючі історії, що вам відразу ж захочеться здійснити якщо не все, то вже точно одну заповітну мрію.

Життя настільки непередбачувана, і іноді вона може порадувати тебе чимось, чого ти зовсім не чекаєш. Так, є один хлопчик, якому вдалося познайомитися відразу з трьома правителями країн. Як йому це вдалося, почніть читати онлайн книгу «Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія »і дізнаєтеся.

Бути матір’ю-одиначкою — дуже складне завдання, але одна дівчина завела собі книгу-бажань, а потім раптом її мрії стали виконуватися. А інша дівчина, яку всі вважають найкращою красунею в місті і обіцяють їй велике майбутнє, несподівано закохується в горбаня, який сказав їй всього дві фрази.

Як видно, щастя — не в грошах, не в розкоші, а в тих маленьких радощах, які ми зустрічаємо майже кожен день. Несподіванки, які так легко пропустити і не помітити. Варто тільки уважніше придивитися і прислухатися, і ось твій світ вже не буде колишнім.

Пропонуємо вам скачати «Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія »Джек Кенфілд, Марка Віктора Хансена і почитати про те, як інші люди з усього світу стали по-справжньому щасливими. Матеріали доступні всім безкоштовно і без реєстрації в форматах: rtf, txt, fb2, epub.

Ми вчимося щось робити, роблячи це. Іншого способу не існує.

Мужність — це не відсутність страху. Мужність — це коли робиш, що потрібно, не дивлячись на страх.

Чому ми посміхаємося, дивлячись на дітей? Можливо, тому, що ми бачимо того, хто живе без всіх цих захисних шарів, чия посмішка справжня і безхитрісно. І душа всередині нас посміхається, дізнаючись її і сумуючи за нею.

© Хенок МакКарті

Проте в гонитві за тим, щоб нічого не упустити, можна легко втратити себе.

txtfb2rtfepub .