🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Кровные сестры. Джейн КорриОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Кровные сестры. Джейн Корри.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Кровные сестры. Джейн Корри. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Ми часто робимо помилки, а яких в результаті дуже шкодуємо. Але буває і таке, про що шкодувати можна все життя. І добре, якщо це не пов’язано з будь-чиєї смертю. Інакше можна все життя прожити як в пеклі.

У книзі «Кровні сестри» назва говорить сама за себе. У минулому три дівчинки потрапили в жахливу ситуацію, яка зруйнувала їх життя. Елісон, її зведена сестра Кітті і подруга Ванесса зібралися йти в школу. Але вже зовсім скоро їх збиває автомобіль: Елісон дивом виживає, Кітті залишається інвалідом на все життя, а Ванесса вмирає.

Далі події в книзі відбуваються через п’ятнадцять років після того, що сталося. Елісон веде дуже тихе життя, працює викладачем малювання, а ще вона любить робити собі біль, щоб переключитися від постійних думок про минуле. Кітті пощастило куди менше — вона стала інвалідом і страждає провалами в пам’яті.

Через проблеми з фінансами Елісон відправляється працювати в тюрму. Тут різний контингент: кому-то дівчина подобається, а хтось починає їй вставляти палиці в колеса. Але дивна починається пізніше, коли дівчина отримує записки з погрозами від того, хто напевно знає, що трапилося в той фатальний день трагедії насправді.

Елісон є що приховувати? Чому вона не може забути минуле, якщо це був всього лише нещасний випадок? Або, насправді, все далеко не так, як здається? У цьому вам і належить розібратися, коли ви будете читати онлайн роман Джейн Коррі «Кровні сестри». Тут ситуація загострюється з кожною сторінкою, а страхи і монстри минулого так і рвуться на свободу.

У книзі багато вивертів і недомовленостей, які пояснюються лише в самому кінці. Але якщо ви будете уважні, ви зможете все швидше розставити по своїх місцях. Рекомендуємо завантажити «Кровні сестри» Джейн Коррі і насолодитися захоплюючим трилером. Матеріали ви отримаєте безкоштовно і без реєстрації в різних форматах: epub, txt, fb2, rtf.

Допомагати запізнився нагнати групу означає менше часу приділити тим, хто прийшов вчасно.

Ув’язнені люблять тиснути на жалість, поширюючись, як їх ображали в дитинстві. Вони користуються цим як приводом, щоб самим знущатися над людьми.

Обережно. Справа не в розмірі, а в гостроті і вугіллі заточення. Лезо має співати, а не скреготати.

Кожна секунда життя дорогоцінна. Я знаю це дуже добре.

txtfb2rtfepub .