🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Космическая красотка. Галактика в подарок. Ольга ПашнинаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Космическая красотка. Галактика в подарок. Ольга Пашнина.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Космическая красотка. Галактика в подарок. Ольга Пашнина. Данная книга относиться к категории книг - Космическая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Популярний автор в жанрі сучасного любовного фентезі Ольга Пашина продовжує радувати шанувальником свого яскравого таланту новими захоплюючими творами. Чергове видання письменниці — повість «Космічна красуня. Галактика в подарунок », яку ми пропонуємо читати онлайн на нашому порталі без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Дії твори розгортаються в похмурої імперії — цивілізації Канопуса. Ще недавно вона була процвітаючим королівством, кожен житель якого був по-справжньому щасливий і відданий своїй країні. Але зараз над Канопуса згущуються хмари, імперії загрожує крах, розкол і поступове поневолення її жителів.

Головна героїня книги «Космічна красуня. Галактика в подарунок »- принцеса Пауліна, яка відчуває себе глибоко нещасною дівчиною. Вона щиро бажає добра своїй цивілізації і навіть придумала план дій, який допоможе повернути імперії процвітання. Але до слів принцеси ніхто не хоче прислухатися.

Тим часом, полчища ворогів вже на підході до кордонів Канопуса. Героїня книги в розпачі, але ще більше її пригнічує раптове рішення батьків — ні хочуть віддати її заміж за таємничого і байдужого до неї незнайомця. Для неї це означає кінець не тільки її рідній державі, а й усього її життя.

Що чекає героїню книги в майбутньому? Чи вдасться їй втекти від чоловіка-тирана і допомогти в порятунку країни? Щоб дати відповіді на ці питання, пропонуємо скачати «Космічна красуня. Галактика в подарунок », вказавши будь-який відповідний формат: fb2, rtf, txt або epub.

Добре бути принцесою зоряного світу. Захотіла — і одягла шикарне плаття. Захотіла — лягла в ньому прямо на м’яку траву палацового саду.

— Слухай, ну ти ж знаєш, що це була не моя ідея.

— Як так вийшло? У сенсі … як ти опинився тут?

— Зате ти повертаєшся додому. Це здорово, напевно.

txtfb2rtfepub .