🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Кошмар в Берлине. Ханс ФалладаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Кошмар в Берлине. Ханс Фаллада.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Кошмар в Берлине. Ханс Фаллада. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная классика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Післявоєнна Німеччина, Берлін. Перші місяці життя міста після поразки країни в Другій світовій війні. Жебрак побут в зруйнованому місті. Німцями володіє складний комплекс почуттів: національне приниження, сором і каяття за вчинені злочини, страх покарання, кошмарне відчуття себе об’єктом загальної ненависті … І в той же час любов до своєї збилася зі шляху країні, цього «хворому серцю Європи».

Герой Фаллади особисто не винен у військових злочинах, але відчуває свою провину за слабкість і безвілля всієї нації. Слухаючи звіти Нюрнберзького трибуналу про звірства нацистів, він з жахом говорить собі, що не знав усього цього, в глибині душі розуміння, що, навіть якщо б знав, то нічого не зробив би, щоб цьому запобігти.

«Кошмар в Берліні» — гірке і чесне свідчення очевидця про найганебніших і трагічних сторінках в історії німецького народу.

txtfb2rtfepub .