🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Королева Времени. Наталья Васильевна ЩербаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Королева Времени. Наталья Васильевна Щерба.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Королева Времени. Наталья Васильевна Щерба. Данная книга относиться к категории книг - Героическое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Повість «Королева Часу» — чарівна передноворічна казка, яка доповнює фантастичний цикл «Часодеі». Знову читачі зустрінуться з улюбленими героями, яким належить врятувати не тільки свято, а й сам Час, отримають відповіді на питання, інтригуючі з попередніх частин серії. Наталія Василівна Щерба запрошує всіх бажаючий в дивовижний часодейний світ, де подарунки дітям під подушку приносить саме Час.

Але перед Новим роком сталася неймовірна плутанина — Том, Оллі і Фелікс отримали зовсім не ті подарунки, які вони заслужили. Вирішивши розібратися в ситуації та повернути все на свої місця, відважні хлопці відправляються в стару вежу до Самою Королеві Часу. Які небезпеки і пастки чекають головних героїв на шляху, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю захоплюючу історію.

У книзі «Королева Часу» йдеться про важливі моральні дилеми, а напруга емоцій не відпускає до фінальної сцени. Улюблені персонажі з попередніх творів серії — вірні помічники Часу Василиса і Феш — повинні поспішити, адже тільки до дванадцятого удару годинника можна знищити темні магічні сили, що заважають свята.

Цей казковий сюжет припаде до душі і дітям, і дорослим, який вірить в новорічне диво. Книга з перших сторінок огортає затишній зимової атмосферою і змушує серце завмерти в очікуванні чудес. Поспішайте завантажити «Королева Часу» Наталії Василівни Щерби на нашому порталі, вибравши будь-який формат із запропонованих — fb2, txt, rtf або epub. Пропонуємо насолодитися книгою безкоштовно і без реєстрації.

Ось чому так важливо, щоб поруч були друзі, які допоможуть поглянути на себе з боку.

є талант, — продовжила дівчина. — Але не у кожного знайдеться впевненість в своїх силах.

єдина дитина, — сказав тато. — Ось чому він став таким безсердечним. Йому не було з ким ділитися, нема про кого піклуватися. Я майже впевнений, що Час покарало його заслужено.

Вона завжди носила один і той же зелену сукню з білим комірцем і двома кишеньками. В одному кишеньці вона зберігала баночку з коханою золотою фарбою і пензлик, а в іншому — різнокольорові олівці.

txtfb2rtfepub .