🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Коммуналка. Кира Алиевна ИзмайловаОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Коммуналка. Кира Алиевна Измайлова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Коммуналка. Кира Алиевна Измайлова. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Чи могла першокурсниця Ірочка, знімаючи кімнату в старій комуналці, уявити, з чим (і ким) їй доведеться зіткнутися? Вона вважала, найстрашніше — це сусідки-пенсіонерки, але тихий маленький містечко відкрилося їй з несподіваного боку. І, мабуть, місцеві адвокати-кровососи і перевертні в погонах — це суща дурниця в порівнянні з тим, що таїться за закладеної цеглою дверима, загородженої шафою …

Чи могла першокурсниця Ірочка, знімаючи кімнату в старій комуналці, уявити, з чим (і ким) їй доведеться зіткнутися?

І ще це був інше місто, правда, до місця навчання — всього півгодини електричкою або автобусом, ну плюс ще громадський транспорт, в дорозі можна почитати і підучити що-небудь

Наскільки могла зрозуміти Іра, звідси дуже багато — хто не працював на місцевих підприємствах на кшталт пивзаводу і ткацької фабрики — кожен день їздили тим же маршрутом, що і вона, так що не страшно, переживе.

Високі вікна, дерев’яні рами, які потребують фарбування, старий комод, коричневі шпалери і скрипучий диван, зате ніяких комах крім павука в кутку. Чистенько і бідненько.

txtfb2rtfepub .