🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Князь Благовещенский. Виталий Сергеевич ОстанинОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Князь Благовещенский. Виталий Сергеевич Останин.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Князь Благовещенский. Виталий Сергеевич Останин. Данная книга относиться к категории книг - Героическое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Князь Благовіщенський» — перша частина циклу «Князь» — захоплюючої історії в жанрі міського фентезі з елементами детективу та бойовика. Головному герою Ігорю Антошину не пощастило — молода людина випадково опинився в паралельному світі, навіть нікуди не виїжджаючи зі свого рідного Благовещенська. Тільки в новій реальності його рідне містечко — не окраїна Росії, а центр князівства, а князь — наближена до Ігоря особа.

Віталій Сергійович Останін майстерно розбавляє пригодницький сюжет елементами гумору, розкриваючи справжню сутність героя. Він — не спецназівець або боєць, що вміє постояти за себе, а звичайний офісний працівник, який не звик до відчайдушних вчинків і авантюр. На кожному сюжетному повороті книги — безглузді курйози або небезпеки, адже головна зброя тут — магія.

Роман «Князь Благовіщенський» зачіпає політичні та соціальні питання, описує незвичайний антураж фантастичного світу — поєднання російського Середньовіччя і китайської культури. По обидва боки Амура знаходяться різні народи — російський і китайський, який оселився в місті Хейхе. Саме Ігорю належить відповідати за таємні змови і брудні політичні справи.

Якщо ви хочете відправитися в захоплюючу історичне подорож і розкрити гучні злочини фантастичного світу, вам варто читати онлайн або завантажити «Князь Благовіщенський» Віталія Сергійовича Останіна. Гості нашого сайту мають можливість отримати вподобану книгу в форматах fb2, txt, rtf, epub безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .