🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Карнавал насмерть. Анна и Сергей ЛитвиновыОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Карнавал насмерть. Анна и Сергей Литвиновы.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Карнавал насмерть. Анна и Сергей Литвиновы. Данная книга относиться к категории книг - Современные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Багато знають і люблять письменницький тандем Анни і Сергія Литвинових. Вони пишуть цікаві детективні історії, де правда життя невпинно межує з чимось загадковим і часом містичним. Звичайно, всьому знаходиться логічне пояснення, проте читати онлайн подібні книги завжди цікаво і захоплююче.

Книга «Карнавал на смерть» — шістнадцята частина серії «Авантюристка». Таня Садовникова знову знайшла пригоди на свою голову. Її запросили на футбольний матч, але вона зовсім забула про те, що так і притягує неприємності до себе. На цей раз вийшло саме так.

Події розгортатимуться під час Чемпіонату світу з футболу в 2018 році. Вітчим Тані настільки захопився цим видом спорту, що навіть у нього почало виходити заробляти на цьому. І він аж ніяк не міг пропустити матч, що проходить в Приволзькому містечку. І покликав з собою свою пасербицю.

Сюжет книги загострюється далеко не відразу. Дорога на матч пройшла тихо, мирно і без серйозних подій. Та й сам матч пройшов на ура. А ось повертаючись назад … У поїзді Таня і її вітчим, відставний полковник зовнішньої розвідки, дізналися, що в сусідньому купе сталося вбивство. Таню порадував лише той факт, що поряд з нею її вітчим, у якого величезний військовий досвід.

Варто відразу згадати, що праця «Карнавал на смерть» — це збірка оповідань. А тому ви зможете насолодитися не тільки історією про футбольний матч і вбивство, що послідувало за ним, але і багато інших історій про авантюрну і таку привабливу Тетяну. Книга відмінно підійде для теплих вечорів, коли не хочеться обтяжувати себе довгим твором.

Пропонуємо всім шанувальникам авторів скачати «Карнавал на смерть» Анни і Сергія Литвинових і зануритися в світ злочинності, розслідувань і пригод. Твір ви отримаєте безкоштовно і без реєстрації в наступних форматах: txt, rtf, fb2, epub.

— Теніс з гольфом — види спорту славні.

— Про футбол так про футбол, — зітхнула дівчина. —

— А я не тільки бразильський бачив, але і аргентинський, і уругвайський, і іспанська. Тому наш і не дивлюся. Майже.

А потім в країні стався чемпіонат світу. Трапився, втім, не те слово.

txtfb2rtfepub .