🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Как остановить время. Мэтт ХейгОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Как остановить время. Мэтт Хейг.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Как остановить время. Мэтт Хейг. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Ми так мало знаємо про цей світ … Людина щодня стикається з генетичними аномаліями, які пояснити з точки зору медицини практично неможливо. А тому можна сміливо заявити, що в нашому світі — можливо все.

Книга «Як зупинити час» Метта Хейга розповість дивовижну і фантастичну історію про людину, яка страждає анагеріей. Складно сказати, наскільки сильно це псує йому життя, як хвороба, але як дар — це та здатність, якої б хотіли мати багато людей.

Том Хазард народився дуже давно. Його мати стратили, а він почав блукати по світу в пошуках свого куточка. І він його знайшов в сім’ї сестер Роуз і Грейс. В майбутньому Грейс стала його дружиною, у них народилася дочка. Ось тільки Том не здатний на нормальне життя, адже він практично не старіє. Для нього п’ятнадцять років прирівнюються до одного року, а тому йому не можна довго залишатися на одному місці, щоб люди нічого не запідозрили.

Книга описує життя людини, який виявився заручником свого становища. Так, йому є що розповісти людству майбутнього, йому є що згадати. Але жінка, яку він так любив, померла від старості, а по як і раніше виглядає молодо.

Одного разу герой роману «Як зупинити час» дізнається про те, що він далеко не один такий в цьому світі. Більш того, його дочка перейняла гени вічної молодості. А тому не все втрачено.

Це книга про пошуки свого «я». Про те, що не можна здаватися, навіть якщо ти безсмертний і переживаєш рідних і близьких. А ще вона про любов. Адже спільнота таких же як Том дотримується певних правил, а одне з них говорить про те, що не можна закохуватися. Але як вижити без любові?

Щоб зрозуміти, що відчуває людина, яка не знаходить свого місця в цьому світі, вам необхідно читати онлайн дану книгу. Адже самотність — це не завжди погано. Безкоштовно і без реєстрації Ви можете завантажити «Як зупинити час» Метта Хейга. Вибрати файл можна із запропонованих: rtf, epub, txt, fb2.

— Перше правило — не закохуватися, — почав він. — Є й інші, але це — головне. Чи не закохуватися. Не любити. Чи не мріяти про любов. Дотримуйся цього правила, і з тобою все буде в порядку.

— От і добре. Тобі, звичайно, не забороняється любити їжу, музику, шампанське і рідкісні в жовтні сонячні дні. Можеш любити красу водоспадів і запах старовинних книг, але любити жінок — забороняється.

— Господь тобі посміхнувся, — сказала мати. Думаю, що додала при цьому: — Якщо він все ж існує.

Навколишні нічого про нас не знають, зокрема тому, що більшість людей не готове повірити, що таке можливо.

txtfb2rtfepub .