🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Как бы поступила Клеопатра? Как великие женщины решали ежедневные проблемы: от Фриды Кало до Анны Ахматовой. Элизабет Фоули, Бет КоутсОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Как бы поступила Клеопатра? Как великие женщины решали ежедневные проблемы: от Фриды Кало до Анны Ахматовой. Элизабет Фоули, Бет Коутс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Как бы поступила Клеопатра? Как великие женщины решали ежедневные проблемы: от Фриды Кало до Анны Ахматовой. Элизабет Фоули, Бет Коутс. Данная книга относиться к категории книг - Истории из жизни.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Сучасні дівчата ставлять перед собою найвищі цілі. Але як досягти їх, якщо вас всюди переслідують невдачі? Якими способами вирішувати проблеми, що виникають буквально з нізвідки? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Як би вчинила Клеопатра? Як великі жінки вирішували щоденні проблеми: від Фріди Кало до Анни Ахматової »Елізабет Фоулі і Бет Коутс у зручний для вас час.

Світова історія знає чимало дівчат, які вчинили свого часу неможливе. Вони домоглися успіху і знайшли влада. Вони пішли проти думки інших і стали впливовішими чоловіків. Вони довели, що не тільки завзятість або працьовитість, а й природна жіноча хитрість повинні бути в арсеналі кожної дівчини.

Так що ж заважає вам зробити останній ривок назустріч своїй мрії? Який внутрішній ворог не дає зосередитися на цілі? Що постійно відволікає вас? Автор книги «Як би вчинила Клеопатра?» вважає, що кожна дівчина — унікальна особистість, здатна на більше, ніж вона думає.

Як переформатувати своє мислення? Як уникнути проблем, які очікують на шляху до мрії? Щоб дізнатися про це, пропонуємо скачати книгу «Як би вчинила Клеопатра? Як великі жінки вирішували щоденні проблеми: від Фріди Кало до Анни Ахматової »Елізабет Фоулі і Бет Коутс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в необхідному файлі: fb2, txt, rtf, epub.

«Ми захоплюємося красою метелики, але рідко згадуємо про зміни, які їй довелося пережити, щоб досягти цієї краси»

«Найнебезпечніша фраза в будь-якій мові -» Ми завжди так робили «».

Здорово, коли так багато варіантів! Є лише одне «але»: якщо ви — жінка, а не чоловік,

Нам всім потрібна дороговказ, коли небо навколо похмурніє.

txtfb2rtfepub .