🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Исчезнувший мир. Том Светерлич



Оцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Исчезнувший мир. Том Светерлич.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Исчезнувший мир. Том Светерлич. Данная книга относиться к категории книг - Детективная фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Чи готові до гори трупів і літрам пролитої крові? Детективу, пов’язаному з подорожами в часі? Науковій фантастиці, яка не напружує незрозумілими фразами і технічними термінами? Сміливо починайте читати онлайн «Зниклий світ»!

Ви відкрили трилер, замішаний на науковій фантастиці. Тому, якщо вам подобаються різножанрові книги, то ви на вірному шляху.
Книга «Зниклий світ» піднімає безліч актуальних тем, на кшталт межчасовий подорожей, ілюзорних реальностей, згубного впливу людської цивілізації на планету і інших. Втім, головне тут не це …

Відомий автор Том Светерліч пропонує читачам уявити таку ситуацію, при якій люди вже навчилися підкоряти простір і час. В результаті стає відомо, що гряде апокаліпсис, причому дата цієї страшної події невблаганно наближається. Що ж робити, щоб запобігти цьому?

Тим часом, спецагент і астронавт Шеннон Мосс займається розслідуванням таємничого жорстокого вбивства. Чому б не переміститися в майбутнє, десь на років двадцять? Дивишся, з’ясується щось корисне в рамках цієї справи. Звучить дивно, але читайте, що буде далі!

Книга вражає досить нетривіальною задумкою і хорошим втіленням. Світ цікаво прописаний. Сюжет сповнений несподіваних поворотів, внаслідок чого тримає в напрузі до самого фіналу. А реальні факти з нашого життя дивують не менш фактів з майбутнього.

Завантажити «Зниклий світ» Тома Светерліча в форматах epub, fb2, txt, rtf можна безкоштовно і без реєстрації.
Незважаючи на похмурий сюжет, перед читачами відкривається глибока, потужна фантастика, яку цілком заслужено порівнюють з «Інтерстеллар». Відмінний зразок для екранізації. Відпочивайте з користю! Ваш час не буде витрачено даремно.

Її попереджали — вона побачить таке, що виявиться нездатним до розуміння.

Я заблукала. Вона протискувалася крізь гілки і хвою, абсолютно знесилені від необхідності витягувати ноги із заметів.

— Що це означає? — запитала вона вголос, не звертаючись ні до кого конкретно. Зір затуманилось,

— Сюди, — сказала вона, але голос зовсім ослаб.

txtfb2rtfepub .