🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

INSTA фэйл. Дарья КоваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги INSTA фэйл. Дарья Кова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и INSTA фэйл. Дарья Кова. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Соціальні мережі сьогодні грають дуже важливу роль в житті практично кожної сучасної людини. Особливо це стосується молодих людей, які у всесвітній павутині можуть собі створити певний образ, який відповідає дійсності не має ніякого відношення. До того ж в соцмережах простіше спілкуватися, можна знайти друзів за інтересами. Але що буде в реальному житті?

Книга «INSTA фейл» Дар’ї Кови якраз і зачіпає тему образу людини в соціальних мережах, зокрема в Instagram, і в реальному житті. Твір вийшло повчальне, життєве і цікаве.

Головна героїня книги Даша Савельєва — 29-річна бухгалтер з провінції. У неї проблеми з грошима, чоловіками і навіть зовнішністю. А ось в інстаграме її знають як Адреналіну — успішну бізнес-вумен, у якій карколомна зовнішність, зухвалий характер і просто активна і щасливе життя.

Одного разу Даші-Адреналіні випадає воістину приголомшливий шанс: з нею хоче зустрітися наймолодший олігарх країни. Це ж мрія кожної сучасної дівчини! Але як їй швидко з Даші перетворитися в тигрицю Адреналіну?

Роман «INSTA фейл» досить невеликий за обсягом, чого не скажеш про зміст. Сенс автор вклала дуже глибокий. На жаль, в таку пастку потрапляє багато сучасних хлопців. Адже прикрашати дійсно — це ніби як і не брехня, але при цьому хоч десь ти можеш виглядати в очах людей щасливим і успішним. Адже так приємно, коли тобі заздрять, тобі наслідують і слідують твоїх порад, чи не так?

Читати онлайн книгу варто всім, хто занадто багато часу витрачає на соціальні мережі і так само, як і Даша, прикрашає себе і свої досягнення. Звичайно, роман закінчується щасливо, та й як інакше? Але ж все могло скластися зовсім по-іншому …

Пропонуємо всім бажаючим завантажити «INSTA фейл» Дар’ї Кови і зануритися в світ обману і пафосу, розчарування і любові. Матеріали доступні всім безкоштовно і без реєстрації, а для завантаження ви знайдете такі формати: rtf, txt, fb2, epub.

txtfb2rtfepub .