🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Иллюзия и реальность. Александр ХакимовОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Иллюзия и реальность. Александр Хакимов.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Иллюзия и реальность. Александр Хакимов. Данная книга относиться к категории книг - Мотивация.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Перед вами довгоочікувана книга відомого в Росії і інших країнах фахівця з ведичної культури, письменника, психолога, художника і філософа Олександра Хакимова. Що твориться в майстерні нашого неспокійного розуму, яка є фабрикою з виробництва ілюзорних картин життя? І де ховається джерело справжньої енергії і життєвої сили?

Вічна гра між світлом і тінню, реальністю і ілюзією, духовним і матеріальним — про це Олександр Геннадійович часто говорить на своїх лекціях, які набирають в Інтернеті сотні тисяч переглядів, а в реальному житті привертають величезні зали на десятки тисяч людей. Як навчитися відрізняти викривлену реальність від справжніх цінностей?

У дуже довірчому діалозі з читачем Олександр Хакимов ділиться тими одкровеннями, які дозволяють поглянути на сучасний світ зовсім по-новому. Книга забезпечена авторськими ілюстраціями Галини Хакімовим.

txtfb2rtfepub .