🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Игры стихий. Дарья ВознесенскаяОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Игры стихий. Дарья Вознесенская.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Игры стихий. Дарья Вознесенская. Данная книга относиться к категории книг - Магические академии.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Все попаданкі і попаданцев знають, що в новому світі їх чекає і багато булочок, і багато небезпек. Тут обов’язково має бути знайти свою любов, а потім битися зі справжнім злом. Повернутися додому шанс теж з’явиться, але в новому світі життя буде надто вже привабливою і щасливою.

Головна героїня книги «Ігри стихій» Дар’ї Вознесенської теж про це знає, а тому навіть не розгубилася, коли виявилася в інший всесвіту. Ось тільки все пішло не за звичним для неї сценарієм, а тому довелося трохи попотіти, щоб налагодити своє життя в новому світі.

Начебто спочатку все і почалося за законами жанру, але потім … Дівчина в книзі змушена від всіх ховати свою чарівну силу. Принц, він же ректор, взагалі не готовий до неї закохуватися. Та ще й перший зустрічний ніс розбив. Та ще казочка! Здається, що щасливого кінця можна і не чекати.

Ситуацію в романі «Ігри стихій» посилює і Тінь Імператора, яка тільки й чекає слушного часу, щоб випалити головній героїні мізки. Думаєте, вона здасться? Сховається і буде чекати, що все само пройде? А ось і ні! Вона не звикла так поступати, а тому сміливо йде в бій — з усіма.

Книга дуже позитивна і навіть надихає. Головна героїня викликає лише позитивні емоції. До того ж сюжет має досить незвичайне протягом, адже дівчина спочатку знала, що її чекає в новому світі і в ролі попаданкі. Справа в іншому, що все пішло не так, як вона очікувала.

Читати онлайн сподобається тим, хто хоче просто насолодитися доброї історією з масою пригод земної дівчини в світі паралельному і магічному. Безкоштовно і без реєстрації скачати «Ігри стихій» Дар’ї Вознесенської можна на нашому літературному порталі в форматах rtf, txt, fb2, epub. З цікавим романом і ароматним чаєм можна трохи відволіктися від турбот і підняти собі настрій.

Голова розколювалася, а це означало, що з проводами черговий Ленкиной «любові», не дійшла до стадії кільця і ​​вінця, ми переборщили.

в студентські роки горілка без закуски і годинний сон на кухонній підлозі організму не здавався чимось нестерпним,

в двадцять п’ять зайвий келих дорогого вина перетворює ранок на тортури? А що буде в тридцять? Покрити лускою і заведу п’ятнадцятьма кішками?

Професія у мене досить проста — економіст, точніше фінансовий аналітик,

txtfb2rtfepub .