🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Игроки. Бронислава Антоновна ВонсовичОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Игроки. Бронислава Антоновна Вонсович.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Игроки. Бронислава Антоновна Вонсович. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Якщо ти живеш в магічному світі, будь готова до неприємностей. Приємності, звичайно, теж будуть, але тільки після вирішення всіх труднощів, які раз у раз падають на голову. Варто тільки на бал сходити і ось, на тобі, — від женихів неможливо відбитися. І якби хоч заміж хотілося, а так … Одні неприємності від них.

Головна героїня книги «Гравці» Броніслави Вонсович вирушила на бал, а після — закрутилося-закрутилося. Сусід несподівано закохався, та так сильно, що навіть у вікна поліз. А ще глава королівської безпеки зробив пропозицію, від якої не можна відмовитися. А Шанталь так хотілося б …

Ось тільки навіщо йому це потрібно? Невже і справді закохався, вперше побачивши дівчину? Звичайно ж ні! Він переслідує якісь свої корисливі цілі. До того ж дівчині на палець одягнув НЕ кільце для заручин, а якийсь дивний артефакт. І чим все це закінчиться? Весіллям, а потім — жили вони довго і щасливо? Точно ні!

Книга поєднує в собі всі якості гарного жіночого фентезі. Любов тут є, але не на першому місці. Є і гумор, але стриманий і приємний. Детективна складова теж присутня, що не може не радувати, а ось кривавих сцен тут точно не буде. Те що треба для приємного, розслабляючого читання перед сном! Тому ми пропонуємо вам читати онлайн безкоштовно і без реєстрації.

В результаті з’ясується, що герцог лише через одруження хоче шантажувати батька Шанталь, у якого через це можуть бути серйозні неприємності. До того ж могутній маг має величезну силу, і йому не страшні ніякі перешкоди на шляху до його мети. Тепер дівчині належить самостійно розгадати всі плани герцога, а також врятувати рідних від його підступних задумів.

Якщо вас зацікавила книга, рекомендуємо завантажити «Гравці» Броніслави Вонсович на нашому сайті. Вам обов’язково сподобається ця цікава історія з масою загадок і детективних пригод. Для завантаження ви можете вибрати відповідний для вас формат: rtf, txt, fb2, epub.

txtfb2rtfepub .