🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Хищник цвета ночи. Татьяна СергановаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Хищник цвета ночи. Татьяна Серганова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Хищник цвета ночи. Татьяна Серганова. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Її шеф красивий, розумний, сексуальний. А ще Нік Н’Ері справжній хижак, завжди отримує бажане. І коли йому знадобилася «фальшива» наречена для того, щоб представити рідні, він звернув увагу на неї. Вона хотіла відмовитися, але … Гра вже почалася!

Пропонуємо скачати «Хижак кольору ночі» Тетяни Серганова в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно і зануритися в дивовижний світ, де перевертні дружелюбно живуть поруч з людьми.

Сюжет книги такий. Вікторія працює помічницею у одного симпатичного перевертня. Причому коли вона влаштовувалася на роботу, в контракті було зазначено, що особисті відносини з босом — під забороною. Чи думала вона головою, коли підписувала договір? Адже встояти перед таким красенем неможливо!

Бос кидається від однієї коханки до іншої. Як можна змиритися з таким станом речей? А коли йому знадобилося отримати спадок від дядечка, Нік пропонує головній героїні угоду на дуже велику суму. Їй потрібно прикинутися його нареченою, тільки і всього. Обставини складаються так, що дівчині доводиться погодитися …

Книга «Хижак кольору ночі» містить приголомшливу любовну лінію, розвиток почуттів, таємниці раси перевертнів, кримінальні елементи, викрадення, шопінг в Парижі, лікарню в Швейцарії, в’язницю, купу проблемних родичів …

Особливий респект автору Тетяні Серганова за створений світ. У ньому перевертні і люди живуть разом, є, правда, спеціальні резервації перевертнів, але здебільшого вони існують серед людей, при цьому зрозуміло, що чоловіки-перевертні в сто раз гарніше, привабливіше розумнішим і сильнішим за звичайних. Тому не дивно, що всі дівчата біля їхніх ніг.

Починайте читати онлайн без реєстрації «Хижак кольору ночі» і будете приємно здивовані. Книга-релакс. Відпочинок для душі. Стимул поліпшити відносини з реальними чоловіками з вашого життя. Як бонус — красиві еротичні сцени.

txtfb2rtfepub .