🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Гражданин. Сергей ПлотниковОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Гражданин. Сергей Плотников.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Гражданин. Сергей Плотников. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Перша частина циклу «Як на замовлення», повість «Громадянин» стала черговим шедевром відомого письменника Сергія Плотнікова. Багато літературні критики моментально включили це видання в категорію бестселерів сучасного фантастичного бойовика, чим ще більше підвищили популярність автора серед поціновувачів жанру. Наш літературний портал пропонує скачати «Громадянин» Сергія Плотнікова, вибравши для цього будь-який з файлів: rtf, txt, fb2 або epub.

Сюжет твору розгортається у вигаданому магічному світі. Головний герой книги — звичайна людина, життя якого нагадувала долі таких же типових офісних працівників. Все, що хоч якось відволікало його від обридлої рутини — мрії, в яких він перетворювався з звичайного зануди в жителя чарівної країни, покликаного воювати з підступними чаклунами.

І ось, несподівано для самого себе, герой книги «Громадянин» виявляється втягнутим в дивну історію. Він випадково виявляє, що поруч з ним більше немає напівсонних колег і вічно невдоволеного начальства. Замість цього він виявляється в невідомому йому світі, неможливо нагадує йому звичне оточення.

Все, про що він раніше мріяв, виявилося в його розпорядженні. Замість обвислого живота він отримав молоде тіло, і до того ж до нього — дві чарівні ельфійки, які готують йому їжу і прибирають по будинку. Тепер він — чаклун, що знає сотні заклинань. Але найважливіше — тепер він живе в затишному котеджі, де є відразу кілька туалетів.

Про що ще може мріяти чоловік? Про пригоди, яких тепер у нього хоч відбавляй. З цього моменту герой книги змушений вступити в сутичку з незліченними ворогами, самі підступні з яких — старі злісні маги. Їм дуже не сподобалося поява молодого чаклуна, адже вони майже підкорили магічний світ.

У героя повісті немає іншого виходу. Він змушений почати війну, яка вирішить долю всієї чарівної цивілізації. Чи зможе він перемогти? Дізнатися про це ви зможете, почавши читати онлайн захоплююче твір безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .