🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Горький шоколад. Кейт РинкаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Горький шоколад. Кейт Ринка.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Горький шоколад. Кейт Ринка. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Гіркий шоколад» — зворушлива історія з нотками романтики і еротики, що змушує повірити в неймовірну силу справжнього кохання. Відносини головних героїв Алана і Єви не можна було назвати романтичними — швидше, дружба і нерозділене кохання, яку Єва пронесла через роки свого дитинства. Але ось скромна дівчинка подорослішала і розцвіла. А почуття Єви залишилися такими ж глибокими і без відповіді.

Кейт Рінка пише проникливо і емоційно, розкриваючи найтонші струни внутрішнього світу головних героїв, їхні життєві перипетії. За кожним сюжетним поворотом — непрості випробування для Алана і Єви, рішення моральних дилем і спроби розділити дружбу, прихильність, пристрасть і любов.

Головна ідея роману «Гіркий шоколад» — вперта боротьба за своє щастя і вміння пожертвувати своїми звичними цінностями заради своїх почуттів. Чи досягне Єва взаємності?

Починаючи читати онлайн книгу, розумієш, що шанси у дівчини невеликі — у Алана є улюблена, з якої він збирається створювати сім’ю. Однак Єва не звикла до підступних жіночих штучок і підлості. Чи зможе вона відвоювати свого друга дитинства у ефектною красуні, не порушуючи закони моралі?

Якщо ви шукаєте хвилюючу історію любові і випробувань, списану з наших жорстоких життєвих реалій, поспішіть скачати «Гіркий шоколад» Кейт Рінк. У нашій віртуальній бібліотеці ви знайдете електронні книги в найзручніших форматах — fb2, txt, rtf, epub. Найсвіжіші новинки доступні користувачам сайту безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .