🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Гастрофизика. Новая наука о питании. Чарльз СпенсОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Гастрофизика. Новая наука о питании. Чарльз Спенс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Гастрофизика. Новая наука о питании. Чарльз Спенс. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная психология.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Задоволення від їжі, враження від страви або напою формується не в роті, а в голові, стверджують сучасні вчені. Нашим харчовою поведінкою керують всі органи чуття відразу. Крім смаку, запаху і текстури страви або напою, на нас впливають фонові звуки і музика, яка грає в ресторані чи вдома, погода за вікном, форма і колір посуду, вага столових приладів, компанія, яка хотіла за столом …

Чарльз Спенс детально досліджує всі ці феномени, розповідаючи, як зробити трапезу приємною, будить уяву, залишає приємні спогади. «Гастрофізіка» — це книга, завдяки якій ви поглянете на їжу в своїй тарілці зовсім по-новому.

«Я вважаю, що вже в самому найближчому майбутньому гастрофізіческіе дослідження стануть грати домінуючу роль в розумінні і поліпшення відчуттів від всіх наших продуктів харчування і напоїв». (Чарльз Спенс)

Був час, коли всі вчені, крім великого Ніколаса Курті, вважали науку про їжу несерйозною, а її предмет — не заслуговує на увагу.

«Їду готуєш? Ось і готуй, а ми поки з іншими поспілкуємося ».

яйця при варінні не згортаються під впливом високої температури, а просто так скачуть в воді.

Нам важко уявити, до якої міри насолоду їжею залежить від наших індивідуальних особливостей, наскільки це задоволення впливає на спогади, асоціації та емоції.

txtfb2rtfepub .