🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Гардероб. Карина НигайОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Гардероб. Карина Нигай.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Гардероб. Карина Нигай. Данная книга относиться к категории книг - Руководства.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Карина Нігай заслужено носить звання справжньої «ікони стилю». Вона давно стала експертом в області краси, а до її порад прислухаються більше 1 мільйона передплатників в мережі Instagram. Кожен пост жінки — це цілий джерело, в якому черпають натхнення сучасні дівчата.

Нещодавно експерт в області краси вирішила розширити сфери діяльності і випустила свій перший видання — книгу «Гардероб». Всього за кілька місяців вона була розкуплена фанатами починаючої публіцистка, що зробило твір бестселером.

У виданні «Гардероб» письменниця розкриває аудиторії всі секрети на тему того, як завжди виглядати привабливо і сексуально. Перше, до чого закликає автор книги — навчитися створювати індивідуальний стиль і строго дотримуватися його у всьому. Публіцистка впевнена, що він повинен відображати характер жінки і доповнювати її індивідуальний образ.

Друге — оглянути гардероб і викинути з нього все зайве. Тільки після того, як в шафі буде наведено ідеальний порядок, можна приступати до покупки нових речей.

Третє, що буде корисно для модниці — навчитися вибирати і поєднувати між собою кольору і матеріали. Це надасть одягу «родзинку» і неодмінно приверне увагу перехожих.

Автор книги задає своїм читачам важливі питання: «Чи прагнете ви змінитися?», «Чи бажаєте ви виділитися?». Дати відповіді на них ви зможете, почавши читати онлайн видання безкоштовно і без реєстрації. Щоб завантажити «Гардероб» Карини Нігай, досить вказати на потрібний файл зі списку: rtf, fb2, epub або txt.

Високостатусним, «офіційним» вважається силует, наближений до витягнутого прямокутника з підкресленими кутами, а нізкостатусним — близький до кулі, тобто піджак типу реглан, светр, особливо пухнастий, м’які штани або джинси і т. Д.

Створення образів так захопило, що я вирішила зробити блог про моду! Чи не про люксі, так як це пішло в історію, а про СТИЛІ В СВІТІ МОДИ.

І ось ніби ми все розуміємо, але чому ж все-таки чинимо так, а не інакше. Відповідь проста — це простіше. Причому простіше в короткостроковій перспективі.

для складання ідеального гардеробу і створення свого стилю потрібно докласти чималих СИЛИ і затратити досить багато ЧАСУ.

txtfb2rtfepub .