🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Галактическая няня. Мика РтутьОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Галактическая няня. Мика Ртуть.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Галактическая няня. Мика Ртуть. Данная книга относиться к категории книг - Любовно-фантастические романы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Одна з кращих письменниць в жанрі сучасного любовного фентезі Міка Ртуть пропонує увазі шанувальників жанру одне з кращих своїх творів — пригодницьку повість «Галактична няня». У нас ви зможете читати онлайн це захоплююче видання без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Головна героїня книги отримує шанс, який випадає тільки раз в житті. Таємничий незнайомець пропонує їй роботу викладачем в магічному світі. Як і будь-яка інша на її місці, дівчина бере настільки привабливу пропозицію і відправляється назустріч любові і нових пригод.

Правда, героїня книги «Галактична няня» не врахувала того, що в новому світі її може підстерігати небезпека. Далеко не всі місцеві жителі раді бачити її в своїй країні. Багато хто навіть готовий піти у відкритий конфлікт з наймачем, який привіз її сюди. Вони вважають, що серед них досить досвідчених викладачів, які нічим не гірше таємничої гості.

Але героїня книги не збирається здаватися. Вона вірить, що роботодавець допоможе і захистить її. Однак він з кожним днем ​​все менше звертає на неї уваги. Місцеві жителі помічають це і готують план по вигнанню дівчата.

Дівчина вирішує битися за роботу своєї мрії до останнього. Чи вдасться їй перемогти в нерівній сутичці з підступними жителями магічної країни? Чи вийде у неї знову пробудити почуття чарівного наймача? Дати відповіді на ці питання ви зможете, вирішивши скачати «Галактична няня» Мікі Ртуть в будь-якому зручному вам форматі з переліку: rtf, fb2, epub або txt.

txtfb2rtfepub .