🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Финист – ясный сокол. Андрей РубановОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Финист – ясный сокол. Андрей Рубанов.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Финист – ясный сокол. Андрей Рубанов. Данная книга относиться к категории книг - Современная русская литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Жив собі коваль з трьома дочками. Все розумниці і красуні. Старші на виданні, а молодша — ще дитя мале, дванадцяти років від роду. Тільки була у неї таємниця: щовечора закривалася вона в світлиці, і прилітав до неї сокіл, бився об підлогу і перетворювався в прекрасного юнака …

Нагадує казку з дитинства? Ласкаво просимо в казковий світ Андрій Рубанова! Читати онлайн книгу «Фініст — ясний сокіл» сподобається любителям слов’янського фентезі.

Прекрасно знайома російська казка в фентезійно-історичної обробці. Причому сама казка стала лише приманкою книги, після чого сюжет розвивається в абсолютно непередбаченому руслі.

Структурно роман ділиться на три частини. Першим йде оповідь від скомороха Івана, одного з тих, до кого звернулися сестри Марії, коханої Фініст, щоб винищити того. Далі — оповідь від особи шкіряника і воїна Івана. Після — оповідь від особи птахолюдини Солов’я, який живе у вигнанні на землі ось уже двадцять років.

Автор вибудовує класичний фентезі-світ в реаліях Стародавньої Русі. А казкові персонажі надають розповіді родзинки. Головна героїня — Марія не схожа ні на одну зі звичних героїнь подібного жанру. Її не можна прочитати наскрізь, як інших персонажів, вона тримає дистанцію між собою і читачем, стоячи на кордоні між двох світів.

Радимо завантажити «Фініст — ясний сокіл» Андрія Рубанова в форматах epub, fb2, txt, rtf. На нашому літературному порталі це можна зробити абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Мораль: ти можеш відправитися за своєю долею, але приготуйся до того, що ногам буде дуже боляче. Це про залізні черевики і про те, що за своє щастя потрібно боротися, не шкодуючи сил і не боячись болю …

Чарівна історія «Фініст — ясний сокіл» не тільки приємна для читання, а й повчальна в рамках пізнання побуту і звичаїв стародавніх слов’ян. Затишного вечора вам в компанії з гарною книжкою!

Тут у вас добре. Цікаво. Всі п’яні, всі веселі. У таких місцях бувати — одне задоволення

Звичайно, я знаю вашу мову. Я сам Венед. А ти, судячи по говору, Вятіч. Ось, вгадав.

Якщо в оповіданні немає молодий дівки — це, як ти розумієш, і не розповідь зовсім.

бог отримує божу частку, а людина — людське. Загалом, я більше думаю про свою, людську долю, а боги свою божу частку як отримували, так і будуть отримувати.

txtfb2rtfepub .