🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Джокер. Константин МуравьёвОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Джокер. Константин Муравьёв.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Джокер. Константин Муравьёв. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Якщо тебе називають — Джокер, будь готовий змінити хід будь-якої гри. Така твоя місія. Така твоя доля.

Захоплюючий фантастичний роман з циклу «Переступити прірву» захоплює в круговорот подій. Подорожі крізь портали, що ведуть у незвідані світи. Сутички з демонами, які прагнуть захопити контроль над порталами. Боротьба з прибульцями-агентами, які прийшли в цей світ не просто так.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Джокер». Сучасний російський письменник, автор бойового фентезі, а також історій про попаданцев Костянтин Муравйов не дозволить вам нудьгувати.

Книга — десята за рахунком з саги про Дмитра Пономарьова. Цікаво і легко читається. Головний герой у міру виходу нових частин стає все крутіше і матері. Сюжет заводить його в справжнісінькі нетрі. Цікаво, як він викрутиться з чергової колотнечі?

Вас чекає запаморочлива історія з несподіваними ходами в паралельні світи і темними сутностями, які намагаються ними заволодіти будь-якими способами. А веде їх небезпечний ворог з минулого. Тим часом героїв оточують агенти з інших світів, які прийшли виконати свою, поки що тільки їм відому місію.

Досить цікавий і добре прописаний світ. Коли герой зустрічається з однією симпатичною особливої, що є предком вампірів, починається взагалі щось неймовірне. Все, що відбувається переплітається і зав’язується в складний вузол. І все це щільно огортає не тільки діючих персонажів, а й читачів. Неможливо відірватися!

Завантажити «Джокер» Костянтина Муравйова можна безкоштовно і без реєстрації в нашій електронній бібліотеці.
Ця динамічна книга урізноманітнить ваше дозвілля, допоможе скоротати час в дорозі, легко перенести самотність. Будьте готові до того, що вам захочеться прочитати попередні частини. А тому влаштовуйтеся зручніше. Відмінний вибір як для чоловіків, так і для жінок. Найзагадковіша масть з карткової колоди підготувала для вас сюрприз!

— Дивно, — простягнув він, — так-то це взагалі занедбаний тракт, і їм давно ніхто не користується.

«Так при такому шумі вони всю округу на вуха піднімуть»

Вона навіть перестала мені заперечувати або якось коментувати ті чи інші мої дії, що теж було для мене дивно.

Відчувалося, що це саме їх звичний одяг, яку ці люди використовують в побуті.

txtfb2rtfepub .