🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Две королевы. Джон ГайОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Две королевы. Джон Гай.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Две королевы. Джон Гай. Данная книга относиться к категории книг - Биографии и Мемуары.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Ви вже дивилися фільм «Дві королеви» британського режисера Джозі Рурка, світова прем’єра якого відбулася 7 грудня 2018 року в США? Яскравий і видовищний, він є відмінною екранізацією однойменної книги британського письменника і дослідника Джона Гая. Однак деякі моменти, звичайно, до фільму не потрапили, а тому варто прочитати твір.

Головна героїня — Марія Стюарт — важливий гравець на політичній арені відразу декількох європейських країн 16-го століття. Марія має право на престол, враховуючи незаконнонародженість Єлизавети, але цього виявляється мало, щоб стати повноправною володаркою. Читати онлайн без реєстрації книгу «Дві королеви» сподобається всім, хто цікавиться всесвітньою історією і любителям якісних історико-пригодницьких романів.

Книга написана добре, добротно. Незважаючи на документальні джерела, оповідання не сухе. Автор виявив завидну скрупульозність і педантичність, вивчаючи історію Марії Стюарт, витративши на це не один рік життя.

Ви можете завантажити «Дві королеви» Джона Гая в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно. Сумна доля головної героїні — жінки, яка має пряме династичне право на трон Англії. У наш час її назвали б стервом — красива, витончена, розумна, володіє чарівністю і силою переконання, яким не можна було протистояти … Але і тоді, і зараз сильним жінкам не солодко було. Кінець безглуздий і трагічний. І це не спойлер, бо біографія невизнаної королеви відома нам ще зі школи.

Підкуповує, що автор розповідає про всі події щодо неупереджено, тому висновки кожен може зробити сам. Історія героїні подається з урахуванням раніше відомих подій, так і з урахуванням нових фактів, виявлених при останніх дослідженнях і порівняннях історичних документів. А тому роман являє собою серйозне, якісне дослідження. Рекомендуємо! Проведіть вільний час з користю і інтересом!

Сучасники відзначали не тільки її фізичну красу — правильні риса особи, подовжену шию, тонку талію, але і її душевні якості — сердечність і здатність миттєво знаходити спільну мову з кожним.

Багато сучасники відзначали її майже надприродну здатність створювати враження, що їй важливо тільки думка тієї людини, з яким вона в даний момент розмовляє.

Особа, колись славилося ніжною і гладенькою, як мармур, білою шкірою, обрюзглого; з’явилося друге підборіддя. але

Вона ретельно готувалася до грандіозного спектаклю, її превеликий тріумфу, в якому важлива була кожна дрібниця.

txtfb2rtfepub .