🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Друг моей юности (сборник). Элис МанроОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Друг моей юности (сборник). Элис Манро.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Друг моей юности (сборник). Элис Манро. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Протягом останніх 30 років письменниця Еліс Манро носить заслужене звання однієї з найпопулярніших авторів в жанрі коротких драматичних оповідань. У Європі вона відома досить давно, проте читачам з країн пострадянського простору її твори відкриваються тільки тепер.

Кожна книга письменниці наповнена глибоким змістом і відповідями на важливі питання. Одна з них — видання «Друг моєї юності (збірник)», визнане критиками кращим літературним творінням автора.

Під час написання книги письменниця зберегла вірність своїм принципам і створила персонажі, які, в першу чергу, як дві краплі води схожі на реальних людей. Кожен з них мислить і надходить як звичайна людина, самостійно відповідаючи за свої помилки. Все це робить сюжет кожного твору книги «Друг моєї юності (збірник)» максимально реалістичним і насиченим справжніми життєвими емоціями.

Унікальна збірка популярного автора розкриває перед читачами безліч непростих тем: «Чи варто жити з людиною, якого ви не любите?», «Чи можна довіритися тому, хто зовсім вас не цінує?». Відповісти на них ви зможете, почавши читати онлайн популярний твір безкоштовно і без реєстрації.

Завантажити «Друг моєї юності (збірник)» Еліс Манро варто кожному, хто любить відчувати героїв літературних творів, спостерігати за ними, радіти за них і щиро співпереживати їм. Щоб отримати доступ до завантажувальних матеріалами, досить вказати формат, який підходить для скачування: fb2, txt, rtf або epub.

txtfb2rtfepub .