🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Драконий отбор, или Пари на снежного. Ная ГеяроваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Драконий отбор, или Пари на снежного. Ная Геярова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Драконий отбор, или Пари на снежного. Ная Геярова. Данная книга относиться к категории книг - Героическое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Талановита письменниця Ная Геярова здобула велику популярність серед літературних критиків і фанатів сучасного любовного фентезі. У цьому їй допомогла повість «Драконівські відбір, або Парі на снігового».

Головна героїня книги — Таша Рахи. Її життя перетворилося на справжнє випробування, чому провиною — її власна самовпевненість. Таша примудрилася образити представників раси, яка багато років править усім магічним світом. Тепер дракони зроблять все можливе, щоб знайти і покарати вискочку.

Раніше у героїні книги було все те, про що мріяли інші. Поруч з нею завжди був улюблений чоловік і кращі подруги, які в будь-який момент допомогли б їй. Але не цього разу. У Тари занадто серйозний супротивник, тому чекати допомоги від інших їй не доводиться.

Але героїня книги «Драконівські відбір, або Парі на снігового» не збирається здаватися. Навіть такі труднощі не змусять її засумніватися в своїй правоті. Вона до цих пір вважає, що підступні ящери підставили її, приховали факти, які доводять її невинуватість.

Попереду Ташу чекають серйозні випробування. Вона повинна знайти союзників, які повірять їй. Адже без вірних друзів вона не зможе протистояти підступним ящера.

Чи вдасться дівчині вижити в світі, де кожен налаштований проти неї? Чи вийде у Таші відшукати тих, хто буде готовий повстати проти правителів? Щоб дізнатися про це, пропонуємо читати онлайн або завантажити «Драконівські відбір, або Парі на снігового» Наи Геяровой абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Для завантаження виберіть відповідний вам файл з переліку: fb2, epub, rtf або txt.

txtfb2rtfepub .