🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Дракон выбирает невесту. Лариса ПетровичеваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Дракон выбирает невесту. Лариса Петровичева.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Дракон выбирает невесту. Лариса Петровичева. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Едвард Фінніган — спадкоємець найбільшої драконячої династії. Батько вирішив, що йому прийшла пора одружитися. Для визначення кращої претендентки влаштовують відбір у вигляді телешоу. Тільки є одне «але» — наречений не прагне вступати в шлюб, а наречена не поспішає заміж …

«Дракон вибирає наречену» — книга з розряду про відбір, який останнім часом став однією з найбажаніших тим в сучасній літературі і на телебаченні. Різні варіанти — від «Голодних ігор» до «Холостяка» — люди люблять історії, де виживає найсильніший, отримує все краще самий кмітливий або красивий.

Лариса Петровічева написала захоплюючу книгу, дуже добротну і емоційно наповнену. На базі, здавалося б, звичайного конкурсу розігрується ціла трагедія. Чи можливо розв’язати цю проблему без втрат? Читати онлайн без реєстрації сподобається всім шанувальникам жанру жіночого фентезі.

Головна героїня Інга — спец у вирішенні складних міжособистісних питань. Саме їй було доручено вести телешоу. Чи могла відома ведуча припустити, що даний проект буде замішаний на брехні, інтригах і вбивствах? Ви можете завантажити «Дракон вибирає наречену» Лариса Петровічева в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно в нашій електронній бібліотеці.

І хоч Інга і повинна допомогти вибрати відповідну пару для дракона, вона сама знемагає від бажання при погляді на нього. А тим часом, її і всіх оточуючих самозакоханий Едвард вважає бидлом і затоптує в бруд.

Персонажі книги «Дракон вибирає наречену» реалістичні незважаючи на фентезійний сюжет. У кожного свої переваги і недоліки. Дракони показані, як вони є. Егоїстичні створення.

І спробуй, виживи в цьому жорстокому світі! А ще спробуй бути щасливою. Незважаючи на фантастичний сюжет, історія вийшла життєвої — зі страхом, болем, брехнею на спасіння. Насолоджуйтесь!

Як говорила одна моя знайома, ревнувати без приводу безглуздо, а з приводом — вже пізно.

Є речі, з якими краще не жартувати. Краще змиритися до пори до часу, щоб одного разу нанести удар.

Якщо не хочеш боротися зі своїми слабкостями, спробуй витягти з них вигоду.

Господи боже мій, якщо любов — це найкраще, що буває з людиною, чому тоді любити настільки боляче?

txtfb2rtfepub .