🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Дама Пик. Макс МахОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Дама Пик. Макс Мах.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Дама Пик. Макс Мах. Данная книга относиться к категории книг - Героическое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Багатьом шанувальникам фентезійного жанру письменник Макс Мах запам’ятався саме серією творів «Дама Пік». Саме цей цикл видань допоміг автору знайти популярність серед читачів і заслужити репутацію талановитого автора серед літературних критиків.

Події першої частини серії, повісті «Дама Пік», розгортаються навколо графа де Ламара — Августа Ада. Серед друзів і ворогів він вважався паливоду та улюбленцем жінок, душею компанії, нескінченним оптимістом і невиправним повісив. Все змінилося в один момент, коли заздрість і зрада відняли у нього, магістра темної магії, його майбутнє.

Життя героя книги виявилася зламаною. Він втратив свою справжню любов і бажання марнувати свої дні в барах. Але не все так просто, адже людей, подібних Августу Аду, дуже небезпечно заганяти в кут. Напевно його вороги забули про те, що він — один з найсильніших чаклунів. Він зберігає таємницю про найпотужніших заклинаннях, здатних перетворити в жменьку попелу цілу армію досвідчених бійців.

Опинившись в безвиході, герой книги «Дама Пік» проводить страшний ритуал, спрямований на повернення в світ живих однієї з найдавніших чаклунок — Теї д’Агаріс. Але, несподівано для самого себе, він виявляє перед собою не відьму, а скромну дівчину на ім’я Таня. Вона прибула до нього з Санкт-Петербурга, але не з Російської імперії, а республіки.

Герой книги не розуміє чому так, адже на дворі XVIII століття. З цього моменту починається подорож двох абсолютно різних персонажів — звичайної дівчини і темного чаклуна. Кожен з них переслідує власні цілі: маг прагне покарати своїх ворогів, а Таня — знайти дорогу назад.

Разом вони повинні подолати безліч небезпечних випробувань. Чи впораються вони з поставленими перед ними завданнями? Щоб дізнатися про це, почніть читати онлайн фентезійну повість безкоштовно і без реєстрації.

Завантажити «Дама Пік» Макса Маха неодмінно варто кожному любителю сучасної пригодницької літератури. Для цього пропонуємо будь-який з доступних вам форматів: txt, fb2, rtf або epub.

txtfb2rtfepub .