🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Чужой среди чужих. Георгий Георгиевич СмородинскийОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Чужой среди чужих. Георгий Георгиевич Смородинский.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Чужой среди чужих. Георгий Георгиевич Смородинский. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Цикл творів «Темний Заповіт Пішли» став одним з найпопулярніших творів майстра ЛітРПГ Георгія Георгійовича Смородинського. На нашому літературному порталі ви зможете читати онлайн першу частину цієї серії, пригодницьку повість «Чужий серед чужих» абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Сюжет книги описує події, що відбуваються в паралельному ігровому світі. Головний герой Кріс Веном — хлопець, який звик діяти самостійно. Він всього досяг сам, вважаючи, що навіть надійні союзники можуть зрадити в самий невідповідний момент. Він має величезний досвід і легко справляється з поставленими перед ним завданнями. Він — один з небагатьох, хто зміг увійти до лав еліти серед гравців.

Оновлення, яке недавно пережив ігровий світ, не сподобалися герою книги «Чужий серед чужих». Він зміг знайти додаткові навички, але це зажадало від нього деяких жертв. Він не в захваті від нових правил ведення бою і не хоче дотримуватися їх. Кріс вирішує грати за старими правилами і ніхто не зможе йому перешкодити.

Але несподівано для самого себе герой книги стикається з серйозною перешкодою. Проблема, яку він повинен вирішити, пов’язана зі старим кільцем, знайденим їм під час виконання чергового квесту.

Кріс Веном знає що потрібно робити. Але чи вдасться йому повернутися на колишній рівень? Чи зможе він довести, що його ще рано списувати з рахунків? Щоб дізнатися про це, пропонуємо скачати «Чужий серед чужих» Георгія Георгійовича Смородинського. Для цього вкажіть відповідний вам файл зі списку: txt, fb2, rtf або epub.

txtfb2rtfepub .