🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Чужой: Холодная кузница. Алекс УайтОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Чужой: Холодная кузница. Алекс Уайт.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Чужой: Холодная кузница. Алекс Уайт. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Серія «Чужий проти Хижака» письменника Алекса Уайта захоплює шанувальників сучасної бойової фантастики. Кожна її частина вражає читачів непередбачуваним сюжетом і інтригуючою кінцівкою. На нашому літературному порталі ви зможете читати онлайн дев’ятнадцяту частина серії, повість «Чужий. Холодна кузня »абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Сюжет книги описує події, що відбуваються після остаточної втрати колонії «Надія Хадлі». Здавалося б, це повинно сильно вдарити по стану Корпорації, але «Вейланд-Ютані» не дарма вважається наймогутнішою в світі. Після втрати об’єкта справи в ній пішли на підйом. Окрилені несподіваним успіхом, її боси планують провести скорочення в інший колонії — «Холодної кузні».

Виконати цю місію доручено герою книги — Дориану Садлера. Він — професіонал своєї справи, але коли він прибуває на об’єкт, то виявляє, що тут з’явився шпигун. Він заважає роботі Корпорації, але хто міг наважитися на це і проникнути в одну з найбільш захищених колоній у Всесвіті?

Герою книги «Чужий. Холодна кузня »належить знайти відповідь на це питання. Він упевнений, що впорається із завданням. Головне — вийти на слід агента, відшукати тих, з ким він контактував, допитати кожного співробітника об’єкта.

Чи зможе Доріан вирішити цю проблему? Чи вдасться йому в черговий раз довести свій професіоналізм?

Рекомендуємо завантажити «Чужий. Холодна кузня »Алекса Уайта кожному фанату сучасної фантастики. Для цього виберіть відповідний формат зі списку: epub, fb2, txt або rtf.

txtfb2rtfepub .