🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Бывших не бывает. Елена КарольОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Бывших не бывает. Елена Кароль.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Бывших не бывает. Елена Кароль. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Захоплююче фентезі за участю відьом, некромантій, валькірій і інших потойбічних створінь, які живуть насиченим життям і надходять зовсім як люди. Хто у кого вчився?

Починайте читати онлайн без реєстрації книгу «Колишніх не буває» і потіште свою допитливість новими історіями про міфічних персонажів.

Головна героїня — відьма Айя. Відпрацювавши на «господиню», дівчина вирішує «зав’язати» і влаштуватися в сучасному світі, як всі нормальні люди. Не тут то було! Тільки відкрила свій бізнес, обзавелася знайомствами і почала спочивати на лаврах — нате вам!

Автор Олена Кароль придумала цікавий сюжет, який починає закручуватися з відвідування підпільного клубу. Коло знайомств Айі розширюється, пропорційно розширюється і територія для пригод. І почалося!

Ви можете завантажити «Колишніх не буває» Олени Кароль безкоштовно в форматах еpub, fb2, txt, rtf в нашій бібліотеці електронних книг.

З діючими персонажами відбуваються дивні речі. Деякі з них виявляються одержимими духами. Безслідно зникають підлітки. Буянять валькірії. Набивають собі ціну боги. Чаклун і його поплічники замишляють чорні справи. І у всій цій метушні належить розібратися симпатичною відьмі, якій спокій тільки сниться.

Книга захоплює з перших сторінок, захоплює і кружляє. Героїня дивним чином поєднує в собі такі якості як крихкість і сила. Олаф же — справжній вікінг. Романтична зв’язок між ними міцнішає з кожним днем. Але для цього потрібно пройти через багато труднощів.

Не обходиться і без детективної частини. Вона радує гостросюжетним поворотом і неординарними рішеннями. Все подається весело і з вогником.

З мінусів — дуже багато їжі. Герої постійно щось п’ють або їдять, запрошують на чай або лізуть в холодильник. Якщо ви не згодні з думкою автора, що «Колишніх не буває», сміливо відкривайте цей роман. Вас переконають!

txtfb2rtfepub .