🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Буря Жнеца. Том 1. Стивен ЭриксонОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Буря Жнеца. Том 1. Стивен Эриксон.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Буря Жнеца. Том 1. Стивен Эриксон. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Неспокійно в Летерійской імперії. Рулад Сенгар, Імператор Тисячі Смертей, потрапив під демонічну влада свого чаклунського меча, який дарує йому безсмертя. Таємна поліція Патріотістов починає чистки серед підданих. Пророки більше не можуть бачити майбутнє. Палац сповнений змовників, чиновники корумповані, і ними рухають тільки особисті інтереси. Стара Імперія на межі війни з оточуючими королівствами, які не забули давні образи.

Великий флот едур наближається до берегів древнього держави. Він несе незліченну армію з усіх кінців світу. Серед них — два легендарних занепалих бійця, спраглих схрестити мечі з проклятим Імператором особисто.

Кровопролиття в таких масштабах не залишиться без відповіді і може змінити долю світу. Брутальний роман про війну, інтригах і темної, неконтрольованої магії. Сама захоплююча епічна фентезі, яку можна собі уявити.

txtfb2rtfepub .