🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Будь тем, кому всегда говорят ДА. Черная книга убеждения. Роберт Б. Чалдини, Стив Мартин, Ноа ГольдштейнОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Будь тем, кому всегда говорят ДА. Черная книга убеждения. Роберт Б. Чалдини, Стив Мартин, Ноа Гольдштейн.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Будь тем, кому всегда говорят ДА. Черная книга убеждения. Роберт Б. Чалдини, Стив Мартин, Ноа Гольдштейн. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная психология.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Що ви відчуваєте, коли у відповідь на своє прохання чуєте «ні»? Смуток. Образу. Розчарування. Погодьтеся, набагато приємніше, коли оточуючі йдуть вам назустріч і відповідають «так». Хочете, щоб люди прислухалися до вас і частіше погоджувалися? Тоді опануйте мистецтвом переконання — і будьте тим, кому завжди говорять «так»!

Книга також виходить під назвою «Золота книга переконання. Випромінюй впевненість, переконуй оточуючих, знаходь друзів ».

«Так» сприяє створенню і розвитку відносин. Воно мотивує нас на те, щоб ми вчилися і відкривали нові горизонти.

Всі ми прекрасно знайомі з розчаруванням, яке несе слово «ні». Незважаючи на те що «так» — просте і коротке слово, почути його від оточуючих іноді буває не так-то просто.

Іноді здається, що хтось має вроджений талант переконання і впливу на оточуючих. Але це зовсім не означає, що всі інші повинні скоритися долі і змиритися з думкою про те, що вони не в змозі переконати інших.

Якщо один раз вам вдалося переконати співрозмовника, це абсолютно не означає, що в майбутньому ви будете чути від нього тільки позитивні відповіді.

txtfb2rtfepub .