🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Бронеходчики. Гремя огнем…. Константин Георгиевич КалбазовОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Бронеходчики. Гремя огнем…. Константин Георгиевич Калбазов.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Бронеходчики. Гремя огнем…. Константин Георгиевич Калбазов. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Велика війна з мільйонними жертвами позаду. Остаточний переділ територій та сфер впливу завершено. Могутні генератори Тесли стоять на сторожі миру. У старенькій-Європі нарешті встановилася тиха і розмірене життя. Але чи так це насправді? Чи всі задоволені прийнятими рішеннями? Або, може, хтось все ж вважає себе скривдженим і прагне реваншу?

А десь в надрах світу закипає пекельний котел протиріч … І знову розплатою за помилки політиків і на догоду їх амбіціям ллється солдатська кров. Знову на полях битв чуються люті крики, зойки поранених, гвинтівкова тріскотня, гуркіт кулеметів, грім гармат, брязкіт гусениць і грізна хода бронеходов.

— Тихо, маленький. Не потрібно мене боятися. Я ж тебе не боюся, от і ти не бійся. По-від та-ак. Мо-олоде-ЕЦ. Ай у-розумничка!

Пухнастий хвіст раптом зажив своїм життям і почав мести практично висохлу траву.

Подіяло. Звірятко був готовий будь-якої миті зірватися з місця, але все ж дозволив себе торкнутися.

Довго миритися з таким станом речей російська сторона не збиралася.

txtfb2rtfepub .