🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Безумный рейс. Ольга КуноОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Безумный рейс. Ольга Куно.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Безумный рейс. Ольга Куно. Данная книга относиться к категории книг - Детективная фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Пропонуємо читати онлайн нове видання талановитої письменниці Ольги Куно — повість «Божевільний рейс». Твір приваблює насиченим сюжетом і харизматичними персонажами, які приймаю непередбачені і часом дивні рішення.

Головна героїня книги — молодий зоолог Марина Гинсбург. Їй було доручено провести дослідження над загадковим інопланетним звіром, який випадково потрапив до рук до людей. Але дівчина піддалася переповнювали її емоціям і викрала істота, вирішивши врятувати його від неминучої загибелі в лабораторії.

Ця подія кардинально змінює її життя. В одну мить героїня книги «Божевільний рейс» перетворюється з перспективного фахівця в втікачку, яку розшукують спецслужби багатьох країн. На щастя їй на допомогу приходить загадковий молодий чоловік, який вирішує допомогти Марині покинути планету. Вона розуміє, що у нього самого є великі проблеми з законом. Але у неї немає іншого виходу, адже потрібно терміново рятуватися.

Тікаючи від переслідувачів, вони потрапляють на патрульний корабель «Галаленд». Він курсує між різними планетами і світами, контролюючи дотримання їх жителями законів, загальних для всіх представників Всесвіту.

Головні герої книги стають учасниками карколомних пригод. Вони подорожують між цивілізаціями, зачаївшись в одній з покинутих кают військового корабля. Вони змушені мовчати і ховатися в надії на те, що на одній з планет їм вдасться втекти з корабля.

Незабаром втікачі розуміють, що на борту коїться щось недобре. Кілька членів патруля регулярно влаштовують саботажі. Але для чого? Які цілі вони переслідують? Чи причетний до цих подій новий знайомий Марини Гинсбург? Дівчина стає свідком загадкових подій, яким не може дати логічне пояснення.

Завантажити «Божевільний рейс» Ольги Куно і разом з головними героями відвідати незвідані цивілізації ви зможете на нашому порталі без реєстрації і абсолютно безкоштовно. Для цього виберіть будь-який файл зі списку: rtf, txt, fb2 або epub.

txtfb2rtfepub .