🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Барон. Алекс КаменевОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Барон. Алекс Каменев.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Барон. Алекс Каменев. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Фентезійна повість «Барон» популярного письменника Алекса Каменєва стала четвертою частиною серії «Макс Вольф». Завдяки насиченому сюжету і вигаданим автором яскравим фантастичним світам, видання заслужило популярність не тільки серед фанатів творчості публіциста, але і в колах людей, не знайомих із його виданнями. На нашому порталі ви зможете скачати «Барон» Алекса Каменєва, вибравши будь-який відповідний вам формат: rtf, fb2, txt або epub.

Головний герой книги — чоловік, член шляхетної родини. Він усіма силами намагається встати у владі імперії, але однією лише спадковості мало. Одне тільки право крові не дає йому влади над іншими жителями.

Не бажаючи втрачати шансу стати на чолі країни, він, як і інші члени братства Великої порожнечі, вирішує домогтися її силою. Спостерігаючи за тим, як десятиліттями безстрашні воїни на величезних міжгалактичних крейсерах борються за свої землі, він розуміє, що створення своєї власної армії допоможе захопити престол і зійти на нього, нехай навіть для цього доведеться перебити всі нинішній уряд імперії.

Але одного герой книги «Барон» все ж не врахував — сила його супротивників величезна, практично безмежна. Добре налагоджена агентурна мережа влади імперії не дає йому завдати несподіваного удару. Та й військо його — це в більшості своїй дилетанти, набрані з усіх куточків країни.

Чи зможе герой книги домогтися свого? Вийти чи у нього захопити владу? Щоб дізнатися про це, почніть читати онлайн фантастичний твір без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

txtfb2rtfepub .