🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Аратта. Книга 3. Змеиное Солнце. Мария Васильевна Семёнова, Анна ГуроваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Аратта. Книга 3. Змеиное Солнце. Мария Васильевна Семёнова, Анна Гурова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Аратта. Книга 3. Змеиное Солнце. Мария Васильевна Семёнова, Анна Гурова. Данная книга относиться к категории книг - Героическое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Фентезійному твір «Аратта. Книга 3. Зміїне Сонце »стала третьою частиною серії видань« Аратта », написаної популярними публіцистка Марією Василівною Семенової і Ганною Гуровий. У своїй книзі письменниці продовжують розповідати читачам про життя в Аратте — колись могутній державі, який утратив свою силу.

Кожен житель цивілізації розуміє, що колишньої життя в раніше процвітаючій країні вже не буде. Народ біднішає і зовсім не важливо, хто ти — талановитий ремісник або відважний лицар, мудрий чаклун або працьовитий возделиватель земель — ти все одно стаєш біднішими.

Від загального занепаду відволікають вести від викраденого спадкоємця імперського престолу — сміливого Аюре. Жителі Аратти кажуть, ніби він ще живий і продовжує творити свої світлі справи. Багато хто стверджує, що йому підвладне управляти морем і перемогти Перворідного Змія.

Але не все так просто. Головному герою книги «Аратта. Книга 3. Зміїне Сонце »жадає перешкодити Шірам — один з охоронців спадкоємця престолу, який мав нахабство оголосити себе правителем вільного народу. Він наважується напасти на цивілізацію, щоб остаточно добити її і перетворити жителів у власних рабів.

Чи зможе Шірам втілити в життя свій підступний задум? Щоб дізнатися про це, пропонуємо скачати «Аратта. Книга 3. Зміїне Сонце »Марії Василівни Семенової і Анни Гуровий, вибравши для цього будь-який відповідний формат: rtf, txt, epub або fb2. На нашому порталі ви зможете читати онлайн цікаву книгу абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Скільки сягало око, від краю до краю водяного видноколі тягнувся пінний гребінь.

— Ніхто не знає. Може бути, одна, а я перш бачив і п’ять …

— Якщо вода знову стане прибувати, міст спливе разом з нею. Якщо спаде — міст осяде.

— Я? Чому я?! Адже ти тут головний!

txtfb2rtfepub .