🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Алита. Боевой ангел. Пэт КэдиганОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Алита. Боевой ангел. Пэт Кэдиган.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Алита. Боевой ангел. Пэт Кэдиган. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Поміркувати про те, як буде виглядати світ в далекому майбутньому, можна з книгою «Алита. Бойовий ангел », яку написала Пет Кедіган. Вона відкриває цикл з однойменною назвою. Причому головною героїнею тут буде не людина, а кіборг.

Дії розгортаються в ХХVI столітті. Велика війна закінчилася кілька століть назад, але її наслідки все ще існують. Залишився лише один небесний місто — Залем. У ньому і зібралася вся еліта. А простим людям судилося жити і вмирати на місці, більше схожому на звалище — в Айрон сіті.

Дійсно Ідо — людина, яка знаходить на звалищі частина кіборга. Йому вдається відновити його, і з цього моменту і починається історія АЛІТА. Вона — остання з кіборгів, адже швидше за все її створили ще до бойових дій.

За АЛІТА починається полювання. Деякі просто хочуть роздобути дивину — адже такого більше в цьому світі немає. А інші мріють її знищити. Чому? Про це ви можете читати онлайн в романі «Алита. Бойовий ангел »безкоштовно і без реєстрації в нашій віртуальній бібліотеці.

Алита усіма силами намагається дізнатися про своє минуле. І їй навіть вдається знайти однодумців. У підсумку вона дізнається про те, що має незвичайні бойовими мистецтвами, що не проти отримати володарі Айрон сіті.

Так починаються приголомшливі пригоди АЛІТА, єдиною в своєму роді. Світ продуманий автором до дрібниць, але варто відзначити, що в першій книзі він не розкритий повною мірою. Чому були створені ці міста? Де всі інші? І з чого почалася Велика війна? Чому були створені кіборги?

Книга сподобається широкому колу читачів. Це захоплююча історія, яка сподобається і дорослим, і підліткам. Завантажити «Алита. Бойовий ангел »Пет Кедіган можна у нас в різних форматах: txt, epub, rtf, fb2. Приємної подорожі в світ, який разюче відрізняється від нашого. Тут небезпека можна очікувати буквально за кожною горою сміття.

Більшість погоджувався з тим, що летючий місто Залем найпрекрасніше на заході.

А жителі Залем були марнотратні і нерідко викидали те, що годилося в справу після ремонту або простий чистки.

Його поведінка і манера триматися говорили про те, що він — освічена людина, колись займав високе положення, але згорнув не туди і опинився в Айрон сіті.

Однак жоден спостерігач не визначив би, що колись доктор вів життя привілейованого аристократа.

txtfb2rtfepub .