🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Академия Равновесия. Сплетая свет и тьму. Мария БоталоваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Академия Равновесия. Сплетая свет и тьму. Мария Боталова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Академия Равновесия. Сплетая свет и тьму. Мария Боталова. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Багато літературні критики і фанати сучасного російського фентезі вважають Марію Боталова однією з найталановитіших письменниць сучасності. Вона стала автором безлічі цікавих творів. Серед них — цикл «Академія рівноваги». На нашому літературному порталі ви зможете читати онлайн третю частину цієї серії, пригодницьку повість «Академія рівноваги. Сплітаючи світло і темряву »абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Головна героїня книги — фенікс світла, дивним чином опинилася пов’язаної з феніксом темряви. Вони абсолютно не схожі один на одного. У світі немає речей, які могли б їх об’єднувати. Але їх потяг один до одного безперервно зростає. Незабаром їм доведеться зізнатися в своїх почуттях.

Героїня книги «Академія рівноваги. Сплітаючи світло і темряву »готова на все, аби зберегти почуття до темного Лорду. Вона знає, що він теж буде за неї боротися. Але вони не розуміють, як подолати силу магії. Над ними нависло прокляття, яке постійно заважає їм бути разом.

Незабаром почнеться турнір, в якому візьмуть участь першокурсники Академії. Героїня книги — одна з них. Ті, хто примусив її до участі, захотів подивитися, на що вона здатна. Дівчина налаштована рішуче. Якщо вона виграє, то знищить чари злісного чаклуна.

Чи зможе юна чарівниця перемогти в нерівному бою? Чи вдасться їй зберегти свою любов? Дати відповіді на ці та інші питання ви зможете, вирішивши скачати «Академія рівноваги. Сплітаючи світло і темряву »Марії Боталова. Для цього виберіть будь-який з відповідних вам форматів: rtf, fb2, txt або epub.

txtfb2rtfepub .