🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Академия для властелина тьмы. Какого темного?. Ольга ВалентееваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Академия для властелина тьмы. Какого темного?. Ольга Валентеева.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Академия для властелина тьмы. Какого темного?. Ольга Валентеева. Данная книга относиться к категории книг - Книги про волшебников.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Українська письменниця в жанрі сучасного фентезі Ольга Валентеева дарує шанувальникам свого таланту чергове яскраве твір — повість «Академія для володаря темряви. Якого темного? ». Роман став першою частиною серії «Академія для володаря темряви». На нашому порталі ви зможете читати онлайн його абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Головному герою книги судилося стати володарем темряви, але, здається, він від цього не в захваті. Його цілком влаштовувала звичне життя — прогулянки в компанії друзів, веселі нічні бесіди до ранку і, головне, жарти, в творі яких він досяг неабиякого успіху.

Хлопець потрапив в світ темних, жителі яких постійно плетуть підлі змови. У цьому світі головному герою книги «Академія для володаря темряви. Якого темного? » вдалося отримати престижне звання, але від цього його перебування тут стало ще небезпечніше.

Не в силах протистояти ворогам він вирішує сховатися. А де найкраще це зробити? Правильно, в старовинній Академії, де його стануть шукати в найостаннішу чергу. Ось тільки там йому доведеться доводити, що він — володар темряви. А зробити це не так вже й просто, враховуючи, що в древніх будівлях його магічні сили не діють.

А тим часом полювання за героєм книги триває. Чи зможе він уникнути помсти? Чи вдасться йому довести, хто він насправді? Чи знайде він соратників?

Завантажити «Академія для володаря темряви. Якого темного? » Ольги Валентеевой неодмінно варто кожному фанату нестандартного фентезі. У нас ви зможете зробити це в будь-якому форматі зі списку: epub, rtf, txt або fb2.

Я промовчав. Не хотілося необдуманими словами завдавати болю друзям. Зроблю вигляд, що все добре. Так буде простіше.

У чому між ними різниця — не розумів навіть я, але обидва пнулися від гордості і дико злилися, якщо хтось їх плутав.

Покладено вислуховувати доповіді, воювати з ельфами, катувати полонених, брати в наложниці їхніх дружин і дочок. Весело?

Або миші не бігають зграйками? Яка різниця? Головне, що відчував я себе саме так.

txtfb2rtfepub .