🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Абсолютное доказательство. Питер ДжеймсОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Абсолютное доказательство. Питер Джеймс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Абсолютное доказательство. Питер Джеймс. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Що таке віра? Для чого вона потрібна людині? Чому до сих пір немає доказів існування Бога? У книзі «Абсолютна доказ» Пітера Джеймса є відповіді на всі ці питання. Ні, це не наукова праця. Це містичний трилер і детектив, але сюжет побудований саме на вірі людини в Бога. Але потрібно вміти читати між рядків і міркувати паралельно з автором.

Росс Хантер — журналіст, життя якого круто змінилася після одного телефонного дзвінка. Він навіть міг його пропустити, і тоді взагалі не було б усієї цієї історії. А ще він виявився на порозі того, що весь світ зміниться завдяки тому, що він готовий йому повідати.

Отже, в будинку Росса задзвонив телефон, і якийсь Гаррі Хук заявив, що має незаперечні докази існування Бога. Як стверджує цей чоловік, він безпосередньо спілкувався з Всевишнім і той велів йому розшукати Росса. Навіщо? Щоб надати певну інформацію.

Книга інтригує буквально з перших рядків. Та й питань в голові читачів буде виникати безліч. Але все швидко встає на свої місця, а тому ви будете вражені фантазією автора.

Росс отримав від старого три набори координат, які і послужать доказом існування Бога. Але що буде потім з людьми, якщо це виявиться правдою? Перші координати повинні привести його до однієї реліквії, яка була загублена. Але, звичайно ж, про це дізнаються не тільки віруючі люди, а й ті, хто не проти поживитися на історичному артефакті. А тому за Россом відкривається справжнє полювання.

Роман «Абсолютна доказ» дуже насичений, цікавий і захоплюючий. Якщо ви і не отримаєте відповіді на питання, які переводять людство, то принаймні зможете поміркувати про них. Автор підкидає масу ідей і хороших думок, про який варто подумати.

Книгу ви можете читати онлайн безкоштовно на нашому літературному порталі, занурившись в історію в будь-якому місці і в будь-який час. Також ви можете без реєстрації скачати «Абсолютна доказ» Пітера Джеймса в форматах: rtf, epub, txt, fb2.

Над стійкою кричав телевізор — футбольний матч; на футбол ніхто не звертав уваги.

— Гей, а я тебе знаю, — простягнув він нетвердим голосом. — Ти ж той хлопець з телика!

Диви, і ця забігайлівка йде в ногу з часом! ..

Пора визнати: краще не буде. Ти — динозавр, Міккі. Ти безнадійно застарів. У твоєму

txtfb2rtfepub .