🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

99 мир. Данияр СугралиновОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги 99 мир. Данияр Сугралинов.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и 99 мир. Данияр Сугралинов. Данная книга относиться к категории книг - 99 мир.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «99 світ» — перша частина однойменної серії, створеної на перетині жанрів ЛітРПГ і бойової фантастики. Даніяр Сугралінов запрошує всіх бажаючих в свою багатошарову реальність, де можна побачити життя в усіх її рівнях і проявах. Віртуальний світ, злившись з звичайним життям, пропонує привабливі умови — прожити кілька десятків життів.

Він був імператором і студентом-геймером, але попереду — вирішальна, дев’яносто дев’ята життя, яка може виявитися для Еска останньої. Доля підготувала йому незавидну долю — життя в тілі підлітка-каліки Луки серед насмішок і приниження. Однак у Еска є досвід минулих життів, і якщо його фізичні можливості обмежені, то досвід з минулого може стати мудрим помічником.

Роман «99 світ» — це зміщення звичних акцентів жанру, нотки соціальної антиутопії і атмосферні ігрові локації. У книзі стерті кордони між віртуальним і реальним сприйняттям дійсності — тут допускаються найнеймовірніші фантазії читачів зі спробами вдосконалити наш світ різними важелями ігрового управління. Який буде результат 99 життя Еска, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн роман.

Якщо ви не уявляєте, який може бути життя, що простягнулася з часів давнини і до далекого майбутнього, вам варто завантажити «99 світ» Данияра Сугралінова. Книга подарує вам незабутню подорож у фантастичні світи, відкриваючи завіси таємниць нашого майбутнього. Електронні матеріали в форматах fb2, txt, rtf, epub доступні нашим користувачам безкоштовно і без реєстрації.

Дев’яносто сьому життя він провів імператором цілої планети.

Мати стирає чужу білизну. Молодша сестра — злодійка. Світ, схожий на Землю.

Занадто втомився, і занадто несприятливі стартові умови. Так що, тримай, хлопець, нейроинтерфейс і вирішуй свої проблеми сам!

Тільки його заробітки професійного гладіатора і дозволили в кращі часи придбати інвалідний візок для Луки.

txtfb2rtfepub .