🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

13 осколков личности. Книга сильных. Егор ГордОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги 13 осколков личности. Книга сильных. Егор Горд.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и 13 осколков личности. Книга сильных. Егор Горд. Данная книга относиться к категории книг - Личная эффективность.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Ви втомилися бути як всі? Вам набридло слідувати чужої думки? Ви хочете змін і вже зараз готові стати краще? Тоді почніть читати онлайн книгу «13 осколків особистості. Книга сильних »Єгора Горда і дізнаєтеся, що для цього потрібно зробити.

Автор видання, відомий мотиватор, завжди притягував аудиторію своєю рішучістю. Він не шукає іншого виходу і не йде на компроміси. Він вважає за краще робити і радить те ж саме читачам свого чергового бестселера.

Але невже все так просто — захотів і змінився на краще? Автор книги «13 осколків особистості. Книга сильних »впевнений, що зробити це може кожен. Головне — правильний настрій, мотивація, яка не дасть опустити руки, не дозволить здатися в найвідповідальніший момент.

У літературній праці зібрані комплекси психологічних вправ, які допомагають скинути з себе кайдани і взятися за справу прямо зараз. Вони допоможуть кожному, яким би ледачим не була людина.

Автор видання наводить безліч прикладів того, як небажання змінитися калічило долі оточуючих його людей. Він розповідає, чому його знайомі не хотіли ставати краще і що їм заважало.

Як же знайти свій шлях? Де відшукати сили, щоб почати діяти? Як очистити розум від сміття, що заважає зосередитися на головному? Про це ви дізнаєтесь, вирішивши скачати книгу «13 осколків особистості. Книга сильних »Єгора Горда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматі: fb2, txt, rtf, epub.

Отже, потрібно на вулиці, бажано в центрі міста, де багато народу, вибрати чисте місце і лягти. Можна підстелити що-небудь, щоб не іспач …

Давай, розкажи мені про спадковість, а я тобі порекомендую подивитися на жителів країн, що голодують. Там що, в генах прописано всім бути худими, або на війні спадковість не працює?

І ще. Всі ці заборони, ритуали і табу — це зняття з себе відповідальності за своє життя.

Згадай трьох осіб, які тобі не подобаються найбільше, з якими тобі дискомфортно спілкуватися, вони тобі неприємні. — Так, є такі. — Твоя задача — піти і спілкуватися з ними так, як я сказав. Саме з ними.

txtfb2rtfepub .